Bursa Kuşdası Otobüs Bileti En Uygun Fiyatla Nilüfer Turizm' de

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Kuşadası Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm Bursa Kuşadası otobüs seferleri artık başladı. Bursa Kuşadası seyahatleriniz artık daha kaliteli bir hale gelecek. Sizlere her zaman kaliteli hizmet sunmakta olan Nilüfer Turizm’i tercih ederek kolaylıkla Kuşadası’na ulaşabilirsiniz. Bursa Kuşadası otobüs bileti satınalmak için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, lüks araçlarımızla en kısa süre içerisinde Kuşadası’na ulaşabilirsiniz.

Bursa Kuşadası Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Bursa Kuşadası otobüs seferleri, Nilüfer Turizm tarafından her gün kesintisiz bir şekilde düzenlenmektedir. Seferlerimiz sayesinde her gün Bursa’dan Kuşadası’na gidebilir ve harika bir seyahatin keyfini çıkarabilirsiniz. Üst düzey konfor, güvenli seyahat ve memnun kalacağınız yolculuklar için bizi tercih edebilirsiniz.

Bursa Kuşadası otobüs hareket saatleri, her gün saat 22:30 olarak belirlenmektedir. 2+2 ve 2+1 araçlarla yapılan Bursa Kuşadası yolculuğu yaklaşık 6 saat 15 dakika sürmektedir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Nilüfer Turizm sefer sayılarını arttırmaktadır.

Bursa Kuşadası Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Bursa Kuşadası otobüs seferleri, öncelik olarak Bursa otogarından çıkış yapmakta ve ardından Balıkesir’e geçiş yapmaktadır. Balıkesir otogarından çıkan otobüslerimiz Susurluk, Manisa ve İzmir üzerinden geçerek son olarak Kuşadası’na varmaktadır.

Bursa Kuşadası Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Bursa Kuşadası otobüs bileti fiyatı, 250 TLolarak belirlenmektedir. Bursa Kuşadası otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm web sitesini tercih edebilirsiniz. Web sitemizde yer alan 3D Secure güvenli ödeme yöntemini seçerek online olarak biletinizi alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.