Gebze Bursa Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Gebze Bursa Otobüs Bileti

Gebze Bursa otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Gebze Bursa arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Gebze Bursa Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Gebze Bursa otobüsfiyatı 80 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gebze Bursa Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Gebze Bursa otobüs seferi, esenler otogarından ortalama 1 saat 30 dakika sürerken Dudullu otogarından yaklaşık 2 saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Gebze Bursa Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Gebze, Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı Bursa otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Gebze Bursa Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Gebze Bursa otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

Gebze Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Eskişehir Bursa
110.00TL
İzmir Bursa
200.00TL
İstanbul-Esenler Bursa
180.00TL
Ankara Bursa
200.00TL
İstanbul-Dudullu Bursa
180.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

Gebze Bursa arası otobüsle 1 saat 30 dakika sürmektedir.
Gebze Bursa arası otobüs bileti 80 TL'dir.
Gebze Bursa arası otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir.
Gebze Bursa arası 80 TL'dir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.