İzmir Bursa Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa

Güney Marmara Bölgesi’nde konumlanan modern Bursa; camiler, türbeler ve diğer sit alanları etrafında inşa edilen, aynı zamanda da doğası ile büyüleyen ilk Osmanlı başkenti olma özelliği taşıyor. Osmanlı İmparatorluğu’nun doğduğu yer omasıyla 2014 yılında UNESCO Dünya Mirası statüsüne layık görülen kent, Türkiye’nin önde gelen kayak merkezi Uludağ’a da ev sahipliği yapıyor. Diğer yandan parkları, müzeleri ve ünlü çarşısı ile Bursa, ülkenin keşfedilmesi gereken şehirleri arasında bulunuyor. Kentin tarihi yapılarını inceleyebileceğiniz muhteşem bir kültür turu ile Bursa’yı yakından tanımak için, Bursa otobüs seferleri ve saatlerine göz atarak en yakın tarihe otobüs bileti alabilirsiniz.

Bursa Gezi Rehberi

Bursa, eski ismiyle Hüdavendigar, tarihi Cumhuriyet Caddesi ve burada yer alan meşhur tramvayıyla öne çıkıyor. Şehrin kalbinin attığı yer olarak nitelendirebileceğimiz Cumhuriyet Caddesi; aynı zamanda Kapalıçarşı ve Ulu Camii gibi tarihi mekanları da ağırlıyor. İnşasına dair hala sırlar barındıran Ulu Camii, en kutsal İslam eserleri arasında bulunuyor. Bursa gezilecek yerler listesinin diğer bir önemli üyesi olan Tophane; ev sahipliği yaptığı türbeler ve Osmanlı Devleti’nin Bursa’ya geçiş kapısı olarak bilinen Saltanat Kapısı ile nam salıyor. Bursa halkının buluşma noktası olan tarihi Koza Han ve modern Zafer Plaza da, kentin daima canlı kalan yerleri arasında. Muhteşem bir görüntüye sahip olan Cumalıkızık Köyü ise, insana adeta tarihte yolculuk yaptırıyor.

Doğal güzellikleriyle ayrı bir atmosfere sahip olan Bursa; Suuçtu Şelalesi, Ulubat Gölü ve tarih boyunca çeşitli medeniyetler tarafından yerleşke olarka kullanılan Tirilye sayesinde ziyaretçilerini, muhteşem doğası ile buluşturuyor. Doğaya doyarken, tarihin izlerine de rastayabilmenize olanak tanıyan Irgandı Köprüsü, dünyada 3 örneği daha bulunan çarşılı köprülerden biri olma özelliği taşıyor. Şehrin modern tarafı olarak nitelendirebileceğimiz Uludağ ise lüks konaklama tesisleri ve kayak merkezleri ile unutamayacağınız bir tatil vadediyor. Yaz – kış ayrı bir tatil keyfi sunan Bursa otobüs bileti kadar uzağınızda yer alıyor.

En Uygun Bursa Otobüs Bileti

Yalova, Sakarya, Kütahya, Kocaeli, Balıkesir ve Bilecik şehirleri ile çevrili olan Bursa’ya çevre illerden sık sık otobüs seferleri düzenleniyor. Hangi şehirden Bursa’ya gelirseniz gelin, ucuz Bursa otobüs bileti seçeneklerini listeleyebilir ve bütçenize uygun bir bilet alabilirsiniz. Türkiye’nin en huzurlu kentleri arasında bulunan Bursa’nın ferah havasını, mistik atmosferini, büyüleyici doğasını ve tarihi yapılarını birebir incelemek için yola çıkmadan önce almanız gereken Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm güvencesi ve hizmet kalitesiyle sizlere sunuluyor.

Bursa Otobüs Bileti Fiyatı

Çevre şehirlerden ziyaretçi akınına uğrayan Bursa’ya; Ankara, İzmir, Gebze, Eskişehir ve Antalya illerinden de otobüs seferleri düzenleniyor. Bursa merkezli bir seyahat firması olan Nilüfer Turizm, en uygun Bursa otobüs bilet fiyatları sunmasıyla bir adım öne çıkıyor. Osmanlı’nın başkenti, modern Türkiye’nin güzide bir şehri olan Bursa’ya doğru eşsiz bir yolculuk yapmak için, Nilüfer Turizm’den online otobüs bileti alabilir ve keyifli bir seyahat ile şehre varabilirsiniz.

Unutmayın, Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Nilüfer Turizm ile emin ellerdesiniz!

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.