İzmir Bursa Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Bursa Otobüs Bileti

İzmir Bursa otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İzmir Bursa arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İzmir Bursa Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İzmir Bursa otobüs fiyatı 270 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Bursa Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İzmir Bursa otobüs seferi, yaklaşık olarak 5 saat sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

İzmir Bursa Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İzmir otogarından kalkışlı Bursa otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İzmir Bursa Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İzmir Bursa otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir İstanbul-Dudullu
449.00TL

Bursa Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Bursa
249.00TL

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Selahattin Açıkel ★★★★☆ 2 hafta önce
Bursa otobüs bileti satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Güzel ve konforlu bir yolculuktu. Çok memnun kaldık teşekkürler Nilüfer Turizm.
Tuğçe Kemaloğlu ★★★★★ 1 ay önce
Uygun fiyatlı Bursa otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Fiyatlar uygun hizmet ve otobüsler kaliteli. Güzel bir yolculuktu. Teşekkürler Nilüfer Turizm.
Yasin Perivan ★★★★★ 2 ay önce
Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm kampanyalarıyla satın aldım geçen hafta. Gerçekten kaliteli ve güzel bir yolculuktu. Nilüfer Turizm güvenilir bir şekilde tercih edilebilecek otobüs firmalarından biri. Tavsiye ederim.
Özgür Hakan ★★★★★ 2 ay önce
Bursa en uygun otobüs bileti Nilüfer Turizm'deydi biz de satın aldık. Ailecek İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğumuz çok keyifli geçti. Bursa otobüs bileti arıyorsanız Nilüfer Turizm'i tercih etmenizi tavsiye ederim.
Samet Özemir ★★★★★ 2 ay önce
Nilüfer Turizm'i ilk kez tercih ettim. İzmir Bursa otobüs bileti satın aldım. Yolculuğum gayet rahat geçti. Otobüsler konforlu ve güzeldi. Bursa otobüs seferi boyunca muavinler çok yardımcı oldu. Memnun kaldım teşekkürler.
Nurullah Cansu ★★★★☆ 2 ay önce
Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm'den sık sık alıyorum. Firma gerçekten kaliteli ve otobüsler konforlu. Çok sık seyahat etmeme rağmen ne yolculuk boyunca ne de otobüs içerisinde hiçbir sorun yaşamadım. Son olarak İstanbul bursa otobüs bileti satın aldım ve her konuda yardımcı oldular. Uygun fiyata kaliteli hizmet tam fiyat performans!
Kaan Aydınoğlu ★★★★★ 3 ay önce
Geçtiğimiz ay hem Bursa İstanbul otobüs bileti hem de İzmir Bursa otobüs bileti satın aldım. İki seyahatimde de sorun yaşamadım. Kaliteli ve güvenilir bir firma. Kolaylıkla tercih edilebilir.
Sevcan Kerimoğlu ★★★★☆ 3 ay önce
Nilüfer Turizm Bursa otobüsünde seyahat ettim. Bursa otobüs biletleri gerçekten uygun fiyatlıydı. Otobüsler de rahat ve konforlu. Uygun fiyatlı İstanbul Bursa otobüs bileti almak isteyenlere firmayı öneririm.
Özgür Nail Kurt ★★★★★ 3 ay önce
İstanbul Bursa arası otobüs bileti satın aldım ve Nilüfer Turizm ile yolculuk yaptım. Her konuda fazlasıyla başarılı bir şekilde hizmet veriyorlar. Ucuz Bursa bileti satmış olmalarının yanı sıra otobüsler çok konforluydu. Birçok firmada bulamadığım konforu Nilüfer Turizm'de buldum. Bundan sonra tercihim olacaklar, umarım bozmazlar.
Ahmet Can Akça ★★★★☆ 3 ay önce
Bursa otobüs bileti satın almak için en çok tercih ettiğim firma. Bursa'ya çok sık seyahat ediyorum ve hiçbirinde problem yaşamadım. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir hizmet sunuyorlar. Ucuz bursa otobüs bileti bulmamın yanı sıra personeller güler yüzlü, muavinlerde çok profesyonel. Sorunsuz bir yolculuktu teşekkürler
Yasemin Demirci ★★★★★ 3 ay önce
İş dolayısıyla Bursa ya sık sık yolculuk yapıyorum Nilüfer turizm rahat ve kaliteli hizmetiyle önceliğim her zaman
Hüseyin Tokuş ★★★★★ 3 ay önce
Bursa' nın güzide otobüs firması Nilüfer Turizm' dir. Bursa İstanbul arasında çok seyahat ettik. Tavsiye ederiz
Zülfikar Karan ★★★★★ 3 ay önce
Bursa en uygun otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm en iyisi. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli seyahat için tercih edebilirsiniz. Yılda çok kez İstanbul Bursa otobüs bileti satın alıyorum. Hepsinde de ilk tercihim Nilüfer Turizm. Gerçekten başarılı bir firma!
Batuhan Ünal ★★★★★ 3 ay önce
Bursa otobüs bileti satın almak için her zaman Nilüfer Turizm tercih ediyorum. Gerçekten fazlasıyla başarılı bir firma. Kaliteli
Selin Ece Ersözen ★★★★★ 3 ay önce
İstanbul Bursa seyahatimde Nilüfer turizmi tercih ettim keyifli bir yolculuk oldu teşekkürler.
SERAP BİRLİK ★★★★★ 3 ay önce
UYGUN FİYATLI RAHAT SEYAHATLERİMDE TERCİHİM NİLÜFER TURİZM
OSMAN KIZILKAYA ★★★★☆ 3 ay önce
Kendi memleketimizin otobüs firması her zaman seyahatlerimde memnun kalmışımdır teşekkürler
Mehmet Deveci ★★★★☆ 3 ay önce
Bursa otobüs bileti satın aldım ve seyahat ettim. Muavin, şoför ve çalışanlar fazlasıyla güler yüzlü. Mola yeri seçimleri de oldukça iyi. Tam vaktinde Bursa'ya vardım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Anıl Can Alıntaş ★★★★★ 3 ay önce
Bursa otobüs bileti satın almak için tercih edebileceğiniz en iyi firma. Nilüfer Turizm'den şaşmam ve şiddetle tavsiye ediyorum. Uygun fiyat, konfor ve kalite hepsi bir arada.
ELİF ALÇI ★★★★★ 3 ay önce
İstanbul Bursa seyahatimde Nilüfer turizmi tercih ettim keyifli bir yolculuk oldu teşekkürler.
YAĞMUR EREN ★★★★☆ 3 ay önce
KEYİFLİ SEYAHATTİ YENİ YOLDAN GELMESİ BENİM İÇİN ÖNEMLİYDİ SADECE İKRAM ÇEŞİDİ DAHA FAZLA OLABİLİR
Mura Tok ★★★★★ 4 ay önce
Nilüfer Turizm ile Edirne Bursa seyahati gerçekleştirdim. Araç içi temizlik benim için çok önemliydi. Genel olarak sorun yaşadım diyemem. Bence fiyat kalite performansı yeterli tavsiye ederim.
Oğuz Tüm ★★★★☆ 4 ay önce
Aydın Bursa otobüs seferi ile yolculuk yaptım. Yol boyunca hiçbir sorun yaşamadım. İkramlar biraz daha çeşitli olması daha iyi olur. Araçta hiç tuzlu ikram yoktu.
Mehmet Güneş ★★★★★ 4 ay önce
Bursa İstanbul arasında sıklıkla seyahat etmekteyim. Nilüfer Turizm Bursa firması olduğu için önceliğim her zaman bu firmadan yana. Herkese tavsiye ederim.
Murat Yeni ★★★★★ 4 ay önce
rötar dışında iyiydi
Seyhan Atmaca ★★★★★ 4 ay önce
İzmir’ den Bursa’ ya Nilüfer Turizm ile seyahat ettim. İzmir’ de trafik yoğunluğundan dolayı biraz gecikme yaşadık. Genel olarak yolculuğum ile ilgili bir sorun yaşamadım. Tavsiye ediyorum.
Emre Yılmaz ★★★★☆ 4 ay önce
Bursa Uludağ Üniversitesinde öğrenciyim. Özellikle her hafta sonu İstanbul' da ailemin yanına gidiyorum. Bursa İstanbul seyahatlerimi Nilüfer Turizm ile gerçekleştiriyorum. artı bilet üyesi olduğum için indirimli seyahat edebiliyorum. memnunum
Süleyman Akça ★★★★★ 4 ay önce
Edirne Bursa arasında sürekli seyahat etmekteyim. Genelde Nilüfer Turizm ile seyahat etmekteyim genel anlamda memnunum ama araçlar bazen eski model geliyor
Temel Taşlı ★★★★★ 4 ay önce
İstanbul Bursa arasında otobüs seyahatlerimi Nilüfer Turizm ile yapıyorum. Genel olarak hiç sorun yaşamadım. Araç içi ikramlarda eskiden kek verirlerdi aynı ikramları tekrar istiyoruz
MURAT ALKIŞ ★★★★★ 4 ay önce
İstanbul Bursa seyahatimde Nilüfer turizmi tercih ettim keyifli bir yolculuk oldu teşekkürler.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bursa arası otobüs bileti 270 TL, dir. Nilüfer Turizm İzmir Bursa otobüs seferlerinden istediğiniz saatler için otobüs bileti alabilirsiniz.
Nilüfer Turizm İzmir Bursa otobüs seferleri sabah saat 08:00 den itibaren gün boyunca 12 farklı saatte otobüs seferleri düzenlemektedir.
Nilüfer Turizm İzmir Bursa otobüs seferleri yeni otoban üzerinden gitmektedir.
Nilüfer Turizm İzmir Bursa otobüs seferleri düzenleyen otobüs firmalarından biridir. En uygun fiyatlarla İzmir Bursa otobüs biletinizi Nilüfer Turizm' den satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.