İzmir Bodrum Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Bodrum Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm İzmir Bodrum otobüs seferleri tüm hızıyla başladı… Tüm Türkiye’de sizlere hizmet vermeyi amaçlayan Nilüfer Turizm sayesinde artık İzmir’den Bodrum’a da kolaylıkla seyahat edebilirsiniz. Kaliteli yolculuk herkesin hakkı diyerek yola çıkan firmamız, güven ve memnuniyet duygusu içerisinde Bodrum’a seyahat etmenize olanak sağlıyor. Siz de memnun kalacağınız Bodrum otobüs bileti satın almak için bizi tercih edebilir, Bodrum’a her zamankinden daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Bodrum Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Geniş bir ulaşım ve hizmet ağına sahip olan Nilüfer Turizm, dilediğiniz her gün istediğiniz her şehre kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlamaktadır. İzmir Bodrum otobüs seferleri, her gün eksiksiz bir şekilde firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İzmir Bodrum otobüs hareket saatleri, 03:30 ve 06:15 olarak belirlenmektedir. Siz de kendinize uygun olan kalkış saatine bilet alabilir, Bodrum’a kolaylıkla ulaşmanın keyfini çıkarabilirsiniz. İhtiyaçlarınız ve yoğunluk durumunda otobüs seferlerimiz arttırılmaktadır.

İzmir Bodrum Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm İzmir Bodrum otobüs seferleri, öncelik olarak İzmir otogarından çıkış yapmakta ve ardından Aydın’a bağlı olan Kuşadası’na geçiş yapmaktadır. Söke üzerinden Milas’a geçen otobüslerimiz, son olarak Bodrum’a varmaktadır. İzmir Bodrum otobüs yolculuğumuz yaklaşık 3 saat 45 dakika sürmektedir.

İzmir Bodrum Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm İzmir Bodrum otobüs bileti fiyatı, 155 TL’dir. Sizler için bilet fiyatlarımız, çeşitli kampanyalar doğrultusunda indirilebilmektedir. Daha uygun fiyatlı otobüs bileti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

İzmir Bodrum otobüs bileti satın almak için web sitemize bağlanabilir ve 3D Secure güvenilir yöntemi ile online olarak biletinizi satın alabilirsiniz

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir Edirne
500.00TL
İzmir İstanbul-Dudullu
350.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
350.00TL
İzmir Bursa
160.00TL
İzmir Ankara
255.00TL

Bodrum Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Bodrum otobüs bileti fiyatı, 155 TL’dir. Sizler için bilet fiyatlarımız, çeşitli kampanyalar doğrultusunda indirilebilmektedir. Daha uygun fiyatlı otobüs bileti almak için bizi tercih edebilirsiniz.
İzmir Bodrum otobüs yolculuğumuz yaklaşık 3 saat 45 dakika sürmektedir.
İzmir Bodrum otobüs bileti fiyatı, 155 TL’dir. Sizler için bilet fiyatlarımız, çeşitli kampanyalar doğrultusunda indirilebilmektedir. Daha uygun fiyatlı otobüs bileti almak için bizi tercih edebilirsiniz.
Bodrum otobüs bileti İzmir'den 155 TL olmaktadır. Ancak fiyatlarımız birçok faktör doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bu nedenle net fiyat bilgisine ulaşmak için web sitemizi tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.