Nilüfer Turizm İstanbul Bodrum Otobüs Seferleri Başladı

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Bodrum Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm İstanbul Bodrum otobüs seferleri başladı… Siz de Nilüfer Turizm’i tercih ederek ülkemizdeki en güzel tatil yerlerinden biri olan Bodrum’a rahatlıkla gidebilirsiniz. Lüks araçlarımız, tecrübeli şoförlerimiz ve profesyonel çalışanlarımız sayesinde yüksek konforlu bir otobüs yolculuğunun kapılarını aralayabilirsiniz. Nilüfer Turizm İstanbul Bodrum otobüs bileti satın alarak dilediğiniz her gün Bodrum’a gidebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Nilüfer Turizm her gün İstanbul Bodrum otobüs seferleri koymaktadır. Bu seferler sayesinde dilediğiniz her gün İstanbul’dan Bodrum’a gidebilirsiniz. İstanbul’dan her gün 19:00 ve 21:00 saatlerinde kalkan otobüs seferlerimiz bulunmaktadır.

İstanbul Bodrum otobüs hareket saatleri, Esenler otogarından 19:00 ve 21:00 iken Dudullu otogarından 20:30 ve 22:30 saatlerinde kalkmaktadır. Nilüfer Turizm ihtiyaçlarınız doğrultusunda otobüs seferlerini arttırmaktadır.

İstanbul Bodrum Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm İstanbul Bodrum otobüs seferleri, öncelik olarak Avrupa yakasındaki Esenler Otogarından kalkmakta ve Dudullu otogarına hareket etmektedir. Dudullu otogarından yolcu alan otobüsümüz Gebze, Bursa, Balıkesir ve İzmir üzerinden Bodrum’a varmaktadır. İstanbul Bodrum otobüs seferleri yaklaşık 12 saat sürmektedir.

İstanbul Bodrum Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm İstanbul Bodrumotobüs bileti fiyatı, 500TL olarak belirlenmektedir. Otobüs seferlerimizin fiyatları birçok faktör doğrultusunda değişiklik göstermekte ve devamlı olarak güncellenmektedir. İstanbul Bodrum otobüs bileti satın almak için web sitemizi tercih edebilir 3D Secure yöntemiyle kısa süre içerisinde biletinizi satın alabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.