İzmir İstanbul-Esenler Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm,İstanbul otobüs bileti alarak Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden İstanbul’a en konforlu şekilde seyahat edebilme imkanını sizlere sunuyor. Her gün sayısız seferle yolcularını diledikleri yere ulaştıran Nilüfer Turizm, güvenli ve keyifli bir yolculuğun kapılarını sizler için aralıyor.

İstanbul Esenler 15 Temmuz Demokrasi otogarından 105 ve 120 numaralı Nilüfer Turizm otogar yazanelerinden düzenlenen otobüs seferlerimiz ile İstanbul' dan Edirne, Bursa, Ankara, İzmir, Manisa, Balıkesir, Eskişehir, Antalya, Denizli, Aydın, Van, Bitlis, Kayseri, Malatya ve daha pek çok il ve ilçemize gidiş ve dönüş otobüs seferleri düzenlemekteyiz.

Bir yolculukta aradığınız her şey, Nilüfer Turizm’in müşteri memnuniyeti odaklı yolculuklarında mevcut.Çeşitli kampanya ve size özel indirimler sayesinde Nilüfer Turizm İstanbul otobüs bileti fiyatları da oldukça bütçe dostu… Türkiye’nin dilediğiniz noktasından en uygun fiyatlarla ve konforlu bir şekilde İstanbul’a seyahat etmek için, Nilüfer Turizm’in İstanbul otobüs bileti al seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları Ne Kadar?

Yolcularına keyifli ve bütçe dostu yolculuk imkanı sunan Nilüfer Turizm ile en uygun fiyatlarla İstanbul’a seyahat edebilirsiniz. İstanbul otobüs bileti en uygun fiyatlarla Nilüfer Turizm’de sizleri bekliyor. Online İstanbul otobüs bileti almak ve size özel kampanyalardan yararlanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Nilüfer Turizm web sayfasında sizin için sunulan İstanbul otobüs bileti fiyatları, sefer başlangıç ve bitiş noktası arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak hesaplanıyor. Yola çıktığınız şehre göre değişiklik gösteren bu fiyatlar, yolcularımızın bütçesini korumak adına en uygun şekilde belirleniyor. Uygun fiyatlı İstanbul otobüs bileti almak ve konforlu bir yolculuk yapmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Seferin başlangıç noktasını belirterek sizin için uygun kampanyalardan yararlanabilir ve dilediğiniz tarih için İstanbul otobüs bileti alabilirsiniz.

İstanbul Otobüs Bileti Nasıl Alınır?

Firmamızın web sayfası sayesinde, dilediğiniz tarih ve saatte İstanbul otobüs bileti satın alabilirsiniz. Bunun için yola çıkacağınız tarihi ve sefer başlangıç noktasını seçmeniz yeterlidir. Ardından sizin için belirlenen uygun fiyatlarla Nilüfer Turizm İstanbul otobüs bileti alabilirisiniz.

İstanbul otobüs bileti gidiş dönüş ya da tek yön olarak web sitemiz aracılığı ile kolaylıkla satın alınabiliyor. Gerekli bilgileri doldurarak dakikalar içerisinde İstanbul otobüs bileti alabilirsiniz. Online İstanbul otobüs bileti almak için Nilüfer Turizm web sitemizi tercih edebilirsiniz

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir Bursa
479.00TL
İzmir İstanbul-Dudullu
1049.00TL
İzmir Ankara
699.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
1049.00TL

İstanbul-Esenler Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Bodrum İstanbul-Esenler
1249.00TL
Edirne İstanbul-Esenler
400.00TL
Aydın İstanbul-Esenler
1000.00TL
Ankara İstanbul-Esenler
499.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
1049.00TL

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Gonca Yaren Aksüz ★★★★★ 5 ay önce
İzmir İstanbul uygun fiyatlı otobüs bileti satın aldık. Fiyatlar uygun otobüsler kaliteli. Çok memnun kaldık. Bundan sonra ilk tercihimiz Nilüfer Turizm.
Güliz Kaan Akar ★★★★★ 5 ay önce
İstanbul otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlı İstanbul otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Hem uygun hem de kaliteli bir firma. Nadir firmalardan biz çok memnun kaldık teşekkürler.
Gülizar Canan ★★★★★ 6 ay önce
İstanbul Esenler Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizm kampanyasından satın aldım. Çok ama çok uyguna geldi. Yolculuk da gerçekten kaliteliydi. Otobüs rahat ve konforluydu. Sorunsuz ve güzel bir yolculuk oldu. Bundan sonra ilk tercihim Nilüfer Turizm.
Emre Can Öz ★★★★★ 6 ay önce
Ankara İstanbul Esenler arası otobüs bileti satın aldım. İstanbul otobüs bileti Nilüfer Turizm ile çok daha uyguna geldi. Yolculuk boyunca hiç sorun yaşamadık. Güvenilir ve kaliteli bir firma.
Alp Rüzgar ★★★★★ 7 ay önce
Ailecek İstanbul otobüs bileti satın aldık. 4 kişilik yolculuğumuzda hiç sorun yaşamadık. Otobüs tam saatinde kalktı ve beklenen saatte istanbula ulaştık. İstanbul esenler otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Sibel Güneş ★★★★★ 8 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlı İstanbul otobüs bileti Nilüfer Turizm sayesinde satın aldık. Hem ucuz hem de konforlu bir yolculuktu. Teşekkürler.
Bünyamin Kurtoğlu ★★★★★ 8 ay önce
İstanbul Esenler en uygun otobüs biletini Nilüfer Turizm sayesinde satın aldım. İstanbul Bileti nasıl satın alınır diye aratırken firma sayesinde çok kısa süre içerisinde otobüs biletimi satın alabildim. Ailecek yaptığımız yolculukta hiçbir sorun yaşamadık. Otobüsler rahat ve konforluydu. Gerçekten çok memnun kaldık teşekkürler.
Kerim Keskin ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul Esenler otogarı otobüs biletimi Nilüfer Turizm'den satın aldım. Kaliteli ve güzel bir yolculuktu. İyi yorumları hak ediyorlar. Memnun kaldık teşekkürler.
Nurettin Akman ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti aldık ailecek. Mola yerleri güzeldi. İkramlar da fena değildi daha çok olabilir. Ancak fiyat olarak da çok uygun piyasaya göre. Uygun fiyatlı İstanbul Esenler otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Emre Kerimoğlu ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul Esenler otobüs firmaları arasında belki de en beğendiklerimden biri Nilüfer Turizm. Sık sık İzmir İstanbul otobüs bileti satın alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Seyahatler gerçekten konforlu geçiyor ve firma güvenilir. İyi yorumları hak ediyorlar teşekkürler.
Maria Kurzophva ★★★★★ 10 ay önce
İzmir istanbul otobüs bileti satın aldık. Uygun, kaliteli ve güvenilir. Teşekkürler Nilüfer Turizm!
Vildan Eren ★★★★☆ 10 ay önce
İstanbul Esenler otogarı otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm firmasını gördüm. Uygun fiyata biletimi satın aldım. Otobüs fazlasıyla konforlu ve kaliteliydi. Gerçekten memnun kaldım. Güzel bir yolculuktu. İstanbul otobüs bileti satın almak isteyenlere öneririm.
Hasret Şencan ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul otobüs biletini bu sefer Nilüfer Turizm'den satın aldım. Fark ettim ki firmayı daha önceden tercih etmeliymişim. Gerçekten çok kaliteli hizmet sunuyorlar ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapabiliyorsunuz. Ben memnun kaldım. 10 üzerinden 10!
Münevver Orhan ★★★★☆ 10 ay önce
Bursa İstanbul arası rahat bir yolculuktu fakat ikram yapılmadı yetkililerin dikkate alacaklarını düşünüyorum
Adem Demir ★★★★☆ 10 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın almak için tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri. Bursa İstanbul arası otobüs bileti satın aldım ve birçok kez firmayı tercih ettim. Nilüfer Turizm'den şaşmam. Firmaya çok teşekkürler gerçekten kaliteli iş yapıyorlar.
EVREN ÇELİK ★★★★★ 11 ay önce
İstanbulda okuyorum İzmir İstanbul seyahatlerimde tercihim her zaman Nilüfer turizm
Anılcan Erden ★★★★★ 11 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın aldım. Nilüfer Turizm ile ilk yolculuğumdu ve fazlasıyla memnun kaldım. İstanbul Edirne arası otobüs, İstanbul Bursa arası otobüs bileti gibi çok yerde hizmet veriyorlar. İyi bir otobüs firması arıyorsanız kesinlikle öneririm.
ÜMİT ÖZARI ★★★★★ 11 ay önce
İSTANBUL SEYAHATLERİMDE HER ZAMAN NİLÜFER TURİZMİ TERCİH EDERİM KEYİFLİ YOLCULUK İÇİN TEŞEKKÜRLER
mustafa eliçiçek ★★★★★ 11 ay önce
Nilüfer turizm müdavimi olarak istanbul seyahatim için çok teşekkür ediyorum. Rahat ve konforlu geçti
Mustafa Kırcı ★★★★☆ 11 ay önce
Nilüfer turizmi İstanbul seyahatimde tercih ettim güzel bir yolculuktu sadece bir kez ikram yapıldı sekiz saat yolculuk için az olduğunu düşünüyorum
Sevinç Altın ★★★★★ 11 ay önce
Tatil dönüşünde başka firmadan olan otobüs seferimiz iptal edildi yer bulduğumuz için Nilüfer turizmden bilet aldık gayet iyi güler yüzlü hizmetlerine teşekkür ediyoruz tavsiye ederim.
Gülnur YERLİ ★★★★★ 11 ay önce
Bursalı olarak memleketimizin firmasıyla seyahat ediyoruz hizmet güzel teşekkürler
Aykut Şimşek ★★★★★ 11 ay önce
Bursa İstanbul seyahatimi Nilüfer Turizm otobüs firması ile gerçekleştirdim Aracın 10 dakika gecikmesi dışında bir sorun yaşamadım. Tavsiye edebilirim. Araç temiz ve personel düzgündü.
Mehmet Sevin ★★★★★ 11 ay önce
İşim gereği sürekli farklı şehirlere otobüs yolculuğu yapıyorum Bursa İzmir İstanbul yolculuklarımda her zaman Nilüfer turizm tercihim diğer illerede sefer açmanızı rica ediyorum teşekkür ederim.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.