İzmir Çerkezköy Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Çerkezköy Otobüs Bileti

İzmir Çerkezköy otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İzmir Çerkezköy arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İzmir Çerkezköy Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İzmir Çerkezköy otobüsfiyatı 200 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Çerkezköy Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İzmir Çerkezköy otobüs seferi, yaklaşık olarak 11 saat sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

İzmir Çerkezköy Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İzmir otogarı kalkışlı Çerkezköy otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İzmir Çerkezköy Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İzmir Çerkezköy otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz.

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir Lüleburgaz
180.00TL
İzmir Edirne
220.00TL
İzmir İstanbul-Dudullu
150.00TL
İzmir Bodrum
50.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
150.00TL
İzmir Ankara
120.00TL

Çerkezköy Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.