Alanya Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Alanya Edirne Otobüs Bileti

Alanya Edirne otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Alanya Edirne arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Alanya Edirne Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Alanya Edirne otobüs bileti fiyatı 250 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Alanya Edirne Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Alanya Edirne otobüs seferi, yaklaşık olarak 16 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Alanya Edirne Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Alanya otogarı kalkışlı Alanya Edirne otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Alanya Edirne Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Alanya Edirne otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsini

Alanya Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Alanya İstanbul-Esenler
150.00TL
Alanya Edirne
250.00TL

Edirne Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İnegöl Edirne
200.00TL
Alanya Edirne
250.00TL
İstanbul-Esenler Edirne
100.00TL
İstanbul-Dudullu Edirne
120.00TL

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.