İstanbul-Esenler Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Edirne Otobüs Bileti

İstanbul Edirne otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İstanbul Edirne arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İstanbul Edirne Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İstanbul Edirne otobüs fiyatı 100 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Edirne Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İstanbul Edirne otobüs seferi, Dudullu otogarından ortalama 4 saat 30 dakika sürerken Esenler otogarından yaklaşık 2 buçuk saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Edirne Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İstanbul Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı Edirne otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İstanbul Edirne Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İstanbul Edirne otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

İstanbul-Esenler Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Antalya
350.00TL
İstanbul-Esenler Bursa
150.00TL
İstanbul-Esenler Ankara
220.00TL
İstanbul-Esenler Edirne
150.00TL

Edirne Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Edirne
150.00TL

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.