İstanbul-Esenler Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Edirne Otobüs Bileti

İstanbul Edirne otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İstanbul Edirne arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İstanbul Edirne Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İstanbul Edirne otobüs fiyatı 350 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Edirne Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İstanbul Edirne otobüs seferi, Dudullu otogarından ortalama 4 saat 30 dakika sürerken Esenler otogarından yaklaşık 2 buçuk saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Edirne Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İstanbul Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı Edirne otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İstanbul Edirne Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İstanbul Edirne otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

İstanbul-Esenler Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Edirne
400.00TL
İstanbul-Esenler Ankara
399.00TL
İstanbul-Esenler Marmaris
1599.00TL
İstanbul-Esenler Bursa
349.00TL
İstanbul-Esenler İzmir
1049.00TL

Edirne Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Edirne
400.00TL
Bursa Edirne
850.00TL
İstanbul-Dudullu Edirne
500.00TL
Ankara Edirne
1000.00TL

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Ceyda Aksüz ★★★★★ 5 ay önce
Edirne en ucuz otobüs bileti satın almak istediğimde Nilüfer Turizm ile karşılaştım. Bileti aldım. Uygun fiyatlı olmasına rağmen hizmetler de çok kaliteli. Teşekkür ederiz.
Kazım Akbaş ★★★★★ 5 ay önce
Edirne uygun fiyatlı otobüs bileti satın aldım. Biletler uygundu ancak otobüsler kaliteli ve konforluydu. İkramlar ve mola yerleri güzel seçilmiş. Teşekkürler memnun kaldım. Gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.
Selçuk Süner ★★★★★ 5 ay önce
Edirne uygun fiyatlı otobüs bileti Nilüfer Turizm satıyordu biz de tercih ettik. İş sebebiyle sık sık İzmir Edirne otobüs bileti satın almam gerekiyor. Nilüfer Turizm sayesinde biletler hem uyguna geliyor hem de yolculuk güzel geçiyor. Kaliteli ve güzel bir firma. İyi yorumları hak ediyor. Teşekkürler.
Selim Aydın ★★★★★ 6 ay önce
Edirne otobüs bileti satın aldım. Güvenilir bir firma otobüs yeni ve konforluydu. Teşekkürler.
İlayda Bilci ★★★★★ 6 ay önce
İzmir Edirne otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlıydı, kızımla birlikte bileti satın aldık ve güzel bir yolculuk yaptık. Hiç sorun yaşamadan seyahat ettim. Güzel ve kaliteli bir firma gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Burak Can Yılmaz ★★★★★ 6 ay önce
Edirne en uygun otobüs biletini Nilüfer Turizm'den satın aldım. Gerçekten kaliteli ve güzel bir firma. Yolculuk boyunca hiçbir sorun yaşamadık ve otobüs konforluydu. Rahat bir yolculuk oldu. İstanbul Edirne otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
David Maison ★★★★★ 7 ay önce
I had to travel by bus between Istanbul and Edirne. I bought the Edirne bus ticket from Nilüfer Turizm. Edirne bus ticket prices were more affordable than other companies.
Kurmanjan Alieva ★★★★★ 7 ay önce
Мне пришлось ехать на автобусе между Стамбулом и Эдирне. Я купил билет на автобус в Эдирне в магазине Nilüfer Turizm. Цены на билеты на автобус в Эдирне были более доступными, чем у других компаний.
Adem Güler ★★★★☆ 7 ay önce
İstanbul Edirne otobüs bileti satın aldık. İki şehir arasındaki en uygun otobüs biletiydi. İkramlar güzel ve yolculuk sorunsuzdu. Muavinler birçok konuda bize yardımcı oldu. Teşekkürler.
Sinan Öztürk ★★★★★ 8 ay önce
Uygun fiyatlı Edirne otobüs bileti arıyordum. Gerçekten güzel ve kaliteli hizmet aldık. Teşekkürler Nilüfer. Edirneye yolculuk yapacaksanız Nilüfer Edirne otobüs bileti tercih etmenizi rahatlıkla tavsiye ederim.
Ali Baran Kerimoğlu ★★★★★ 8 ay önce
Nilüfer Turizm Edirne otobüs bileti satın almak için en çok tercih ettiğim firma. Yılda çok kez İstanbul Edirne arası otobüs bileti satın almam gerekiyor. Uygun fiyat, konfor ve rahatın hepsini bir arada bulabilmeniz mümkün. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Ersin Uzun ★★★★★ 8 ay önce
Bursa Edirne otobüs biletimi Nilüfer Turizm mobil uygulamasından aldım. Bursa Edirne otobüs seferinin Gebze' ye uğramaması çok iyi olmuş. Boşuna zaman kaybetmedik. Seyahatim boyunca hiç bir sorun yaşamadım.
Simge Maraşlıoğlu ★★★★☆ 9 ay önce
Edirne otobüs firmaları arasında en kalitelisi bence Nilüfer Turizm. Çok seyahat ettim ancak hiçbir problem yaşamadım. Özellikle son aldığım Edirne otobüs bileti hem uygundu hem de muavinler ve personeller birçok konuda destek oldu. Uygun fiyatlara kaliteli hizmet almak isteyenlere öneririm.
Hamdi Kırca ★★★★☆ 9 ay önce
Edirne en uygun otobüs biletini Nilüfer Turizm'den satın aldım. İş sebebiyle sık sık Edirne'ye gidiyorum. İyi bir otobüs firması bulmak beni mutlu etti açıkçası. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli. İstanbul Edirne otobüs seferimde hiçbir sorun yaşamadım.
Kamil Öksüz ★★★★★ 9 ay önce
İzmir Edirne otobüs biletimi Nilüfer Turizm'den satın aldım. Yolculuk boyunca sorun yaşamadım ve ikram gibi birçok memnun edici hizmet de firma tarafından sunuldu. İsteğe bağlı servis hizmetinden faydalandım. Firmadan fazlasıyla memnun kaldım. Teşekkürler Nilüfer Turizm.
Yağmur Kurt ★★★★★ 9 ay önce
İzmir Edirne otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Uygun fiyatlı olmasına rağmen hizmet çok kaliteli. Otobüsler fazlasıyla konforlu ve personeller gayet güler yüzlü. Yolculuk boyunca tek bir sorun yaşamadan Edirne'ye ulaştım. Edirne otobüs bileti satın almak istediğimde ilk tercihim Nilüfer Turizm olacak bundan sonra. Teşekkürler.
İrem Konaşoğlu ★★★★★ 9 ay önce
Edirne otobüs bileti fiyatları gerçekten çok uygun. Bütçemi zorlamadan otobüs bileti satın aldım ve Nilüfer Turizm sayesinde güzel bir yolculuk yaptım. Profesyonel hizmetin yanı sıra ikram vb. birçok konuda firma başarılı. Tüm çalışanlara ve personellere teşekkürler.
Cem Yalın ★★★★★ 10 ay önce
Edirne otobüs bileti satın aldım. Edirne otobüs firmaları arasında en kaliteli hizmeti veriyorlar. Ayrıca ucuz edirne otobüs bileti satın almanız için de sizlere imkan sunuyorlar. Gerçekten başarılı bir firma. Teşekkürler
Mehmet Yakup ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul Edirne otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Edirne'ye seyahatim beklediğimden çok daha konforlu geçti. Firma hem uygun fiyat sunuyor hem de kaliteli bir şekilde seyahat etmenize imkan sağlıyor. Edirne Nilüfer Turizm otobüs bileti satın almanızı tavsiye ederim. Kaliteli
Datka ★★★★★ 10 ay önce
Trakya üniversitesi öğrencisiyim. Her hafta sonu İstanbul' a ailemin yanına gidip geliyorum. Edirne İstanbul arasında yolculuklarımı Nilüfer Turizm otobüs firması ile yapmaktayım. Bazen otobüs seferlerinde gecikmeler oluyor. Ancak bunun dışında bir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim
Mehmet Berkay ATICI ★★★★★ 10 ay önce
Edirnede öğrenciyim tercihim her zaman Nilüfer turizm
Cansu Aylin Koca ★★★★★ 10 ay önce
Edirnede öğrenciyim tercihim her zaman Nilüfer turizm
Burak ÇAM ★★★★★ 10 ay önce
Edirne otobüs firmaları arasında olan Nilüfer Turizm, fazlasıyla rahat, konforlu ve kaliteli. Ben her seferinde tercih ediyorum ve fazlasıyla memnun kalıyorum. Uygun fiyatlı edirne otobüs bileti satın almak için çok sayıda fırsat ve kampanya sunuyorlar. Uygun fiyatlar karşılığında kaliteli seyahat için tercih edilebilir. Memnun kaldım 5 üzerinden 5!
Kader Şen ★★★★★ 10 ay önce
Edirne ucuz otobüs bileti satın almak istiyorsanız tercih edebileceğiniz firmalar arasında. Yolculuğum gayet konforlu ve güzeldi. Edirne otobüs bileti satın almak istediğimde tercih edeceğim ilk firma olacak.
Murat Selim ★★★★★ 10 ay önce
Edirne otobüs bileti almak için tercih edebileceğiniz en iyi firma bence. Öyle ki Edirne otobüs firmaları denilince de akla ilk gelen Nilüfer Turizm oluyor. Uygun fiyatlı Edirne otobüs bileti satın aldım ve tüm seyahatim oldukça keyifli geçti. Otobüs tam vaktinde kalkıp tam saatinde Edirne'ye ulaştı. Tavsiye ederim.
Bilal Görgülü ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul Edirne arasında yıl boyunca 10-15 defa seyahat ediyorum. Uzun zamandır Nilüfer Turizm ile seyahat etmekteyim. Hiç bir sorun yaşamadım. Herkese tavsiye ederim.
SANİYE AKIŞ ★★★★☆ 10 ay önce
Otobüsler temiz sık sefer aralıkları var sadece İstanbul Edirne arası hiç durmadan gitmesi benim için eksi
Ömer Şen ★★★★★ 10 ay önce
Okul durumundan dolayı Bursa Edirne arasında çok sık seyahat etmekteyim. Bu yolculuklarımda otobüs bilet fiyatlarının uygunluğundan dolayı Nilüfer Turizm otobüs firmasını tercih ediyorum. Tavsiye ederim.
Murat Şirin ★★★★★ 10 ay önce
İzmire giderken her zaman sizin firmanızı tercih ediyorum keşke Çeşmeye kadarda giden aracınız olsa
Mehmet Kırcı ★★★★★ 10 ay önce
yolculuğumuz güzeldi araç içerisinde unuttuğumuz gözlüğümüzle ilgili çağrı merkezine talep oluşturduk hemen bularak tarafımıza ulaştırdılar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışınız için teşekkürler

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Edirne otobüs bileti 350 TL dir. Otobüs bileti fiyatlarımız dönemsel olarak farklılık gösterebilir.
İstanbul Edirne otobüs ile 2 saat 30 dakika sürmektedir.
İstanbul Esenler Edirne en erken otobüs sabah saat 08:00 dadır.
İstanbul Esenler Edirne arası 260 Km mesafededir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.