Ankara Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Ankara Edirne Otobüs Bileti

Ankara Edirne otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Ankara Edirne arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Ankara Edirne Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Ankara Edirne otobüs fiyatı 200 TL olmaktadır. Uygun fiyatlar ve kampanyalar için web sitemizi tercih edebilirsiniz. 

Ankara Edirne Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Ankara Edirne otobüs sefer ortalama 10 saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ankara Edirne Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Ankara otogarından kalkışlı Edirne otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Ankara Edirne Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Ankara Edirne otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.