Bursa Ankara Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Ankara Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm Bursa Ankara arası seferleri başladı. Nilüfer Turizm’in sizlere sunduğu bu hizmet sayesinde Bursa’dan Ankara’ya yapacağınız seyahatler artık fazlasıyla rahat ve güvenilir olacak... Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet Nilüfer Turizm’de sizleri bekliyor. Siz de konforlu ve kaliteli bir yolculuk için Bursa Ankara otobüs bileti satın alabilir, hayallerinizdeki kadar rahat bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Bursa Ankara Hareket Saatleri

Nilüfer Turizm Bursa Ankara seferleri gün boyu sürekli olarak devam etmektedir. Nilüfer Turizm’in sizlere sunduğu seferler sayesinde her gün Bursa’dan Ankara’ya yolculuk yapabilirsiniz. Günlük olarak 6 defa gerçekleştirilen bu seferler dönemsel olarak artış gösterebilmektedir.

Bursa Ankara otobüs hareket saatleri, 01.00, 02.00, 11.00, 13.00, 14.00, 16.00 olarak belirlenmiştir.

Bursa Ankara Yol Güzergâhı

Nilüfer Turizm Bursa Ankara yol güzergahı Osmangazi’de bulunan Bursa Şehirlerarası otogarından başlamakta ve Eskişehir üzerinden ilerlemektedir. Yol üzerinde Eskişehir’de bulunan dinlenme tesislerinde mola verilir.  Eskişehir üzerinden giden yolculuk Beştepe’de olan Ankara(İŞTA) otogarında son bulmaktadır. Nilüfer Turizm Bursa Ankara otobüs seferleri yaklaşık 5 saat 15 dakika sürmektedir.

Bursa Ankara Otobüs Bilet Fiyatları

Nilüfer Turizm Bursa Ankara otobüs biletifiyatları 300 TL’dir. Bu fiyatlandırma dönem ve sürece göre değişiklik gösterebilmektedir. Şube ve internet üzerinden bilet satın alma fırsatını Nilüfer Turizm sizlere sunmaktadır. Online olarak alacağınız biletler için 3D Secure güvencesi sağlanmaktadır.

Bursa Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Bursa Edirne
600.00TL
Bursa İzmir
299.00TL
Bursa Gebze
225.00TL
Bursa İstanbul-Dudullu
299.00TL

Ankara Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Ankara
349.00TL
İzmit Ankara
300.00TL
İzmir Ankara
449.00TL

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Safiye Gülcan ★★★★★ 1 ay önce
Ankara uygun fiyatlı otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. İstanbul Ankara otobüs bileti ve İzmir Ankara otobüs bileti satın alarak birçok kez yolculuk yaptım. Güzel bir firma. Güvenilir.
Kerim İnan ★★★★★ 1 ay önce
İstanbul Ankara otobüs bileti satın aldım. Ailecek yaptığımız yolculukta hiç sorun yaşamadık. Güzel ve kaliteli bir seyahatti. Çok memnun kaldık. Teşekkürler
Kamil Akar ★★★★★ 2 ay önce
Ankara otobüs bileti satın aldım. Firma ve hizmetler beklediğimden çok daha iyiydi. Bursa Ankara otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye edilir. Hem uygun fiyat hem de kaliteli ve konforlu bir yolculuk yapıyorsunuz.
Ateş Aksüz ★★★★★ 2 ay önce
En uygun Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizmden satın aldım. İstanbul Ankara arası otobüs bileti uygun olmasına rağmen yolculuk güzeldi. Mola yerleri güzel seçilmiş ve ikramlar da kaliteliydi. Muavinler saygı çerçevesinde hizmet ediyor. Teşekkürler. Ankara otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Gülcan Korkmaz ★★★★★ 2 ay önce
Kızımla birlikte Ankara seyahati için otobüs bileti satın aldık. Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizm web sitesinden satın aldık ve çok da uyguna geldi. Hem uygun hem de güzel bir firma. Genellikle ilk tercihimiz Nilüfer Turizm oluyor.
İrem Aksüz ★★★★★ 2 ay önce
Ankara uygun fiyatlı otobüs biletini Nilüfer Turizm firmasından satın aldım. Uygun fiyatlı olmasına rağmen gerçekten güzel ve konforlu bir yolculuk oldu. Çok memnun kaldım teşekkürler. Sık sık Ankara'ya gidiyorum ve İstanbul Ankara arası otobüs bileti satın alıyorum. Bundan sonra ilk tercihim Nilüfer Turizm.
Baki Mehmet Akyüz ★★★★★ 3 ay önce
Ankara uygun fiyatlı otobüs bileti satın aldım. Güzel bir yolculuktu. Ailecek sık sık yolculuk yapıyoruz Ankara'ya. İstanbul Ankara otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Zehra Güzel ★★★★★ 4 ay önce
Ankara en uygun otobüs biletini Nilüfer Turizm'den satın aldım. Firma gerçekten kaliteli ve otobüsler de rahattı. Hiçbir sorun yaşamadım. Sık sık iş sebebiyle İstanbul Ankara otobüs bileti satın alıyor ve seyahat ediyorum. Bundan sonra ilk tercihim Nilüfer Turizm.
Yaşar Ahmetoğlu ★★★★★ 4 ay önce
Ankara otobüs biletini Nilüfer Turizm web sitesinden satın aldık. İş sebebiyle 2 3 ayda bir Ankara'ya seyahat ediyorum. Hepsinde de Nilüfer Turizm ilk tercihim oldu. Güzel ve kaliteli bir firma. İyi yorumları hak ediyorlar.
Kemal Akça ★★★★★ 5 ay önce
Bursa Ankara otobüs biletimi nilüfer turizmden satın aldım. Sorunsuz ve güzel bir yolculuktu. Çok memnun kaldık teşekkürler.
Ayşe Aksoy ★★★★☆ 5 ay önce
Ailecek Ankara otobüs bileti satın aldık. Uygun fiyatlı olması sebebiyle Nilüfer Turizm'i tercih ettik. Ucuz Ankara otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Başarılı ve kaliteli bir firma.
Yaren Güzel ★★★★★ 5 ay önce
Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizmden satın aldım. Hiç sorun yaşamadık. Koltuk araları geniş ve otobüs rahattı. Beğendik fiyatlar da uygun bundan sonra ilk tercihimiz Nilüfer!!!
Serhan Sarı ★★★★☆ 6 ay önce
Ankara en uygun otobüs bileti Nilüfer Turizm'den satın aldım. Uygun fiyatlı gerçekten kaliteli bir firma. Tam bir fiyat performans. İzmir Ankara arası otobüs yolculuğum harika geçti. Teşekkürler
Nail Sönmez ★★★★☆ 6 ay önce
Ankara ucuz otobüs bileti ve kaliteli yolculuk Nilüfer Turizm sayesinde mümkün oldu. Uygun fiyat karşılığında bilet satın aldım ve güzel bir yolculuk yaptım. Ankara otobüs bileti için Nilüfer Turizm bundan sonra ilk tercih!
Neriman Ersöz ★★★★★ 6 ay önce
İstanbul Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizm aracılığıyla satın aldım. Online aldığım bilet kampanyalar sayesinde oldukça uyguna geldi. Rahat, konforlu ve kaliteli bir yolculuktu. Teşekkürler.
Hasan Ali Kırgız ★★★★★ 6 ay önce
İşim gereği sürekli farklı şehirlere otobüs yolculuğu yapıyorum Bursa İzmir İstanbul yolculuklarımda her zaman Nilüfer turizm tercihim diğer illerede sefer açmanızı rica ediyorum teşekkür ederim.
Aysel Topçu ★★★★★ 6 ay önce
Nilüfer Turizm ile İstanbul' dan Ankara' ya otobüs ile seyahat ettim. Yolculuk esnasında araç 25 dakika gecikti. Bunun dışında sorun yaşamadım. Herkese tavsiye edebilirim.
Elif Dallı ★★★★★ 6 ay önce
çok keyifli yolculuktu teşekkür ederim
Fatih Yazıcı ★★★☆☆ 6 ay önce
İzmir Ankara seyahatimde tercih ettim klimalar fazlasıyla yetersizdi umarım dikkate alırsınız
DENİZ ÇALLI ★★★★★ 6 ay önce
Öğrenci olduğum için İzmir Ankara sürekli seyahat ediyorum Nilüfer turizm tercihim hem diğer otobüs firmalarına göre uygun fiyatlı hemde güleryüzlü iyi hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Mehmet Yener ★★★★★ 6 ay önce
Yolculuğumuz keyifli ve rahattı personellerin güler yüzlü hizmetine ayrıca teşekkür ederim tavsiye ederim
Aydın Akbaba ★★★★★ 6 ay önce
Rahat bir yolculuktu teşekkürler
Lütfü Sezer Özdemir ★★★★★ 6 ay önce
Ankara'da öğrenciyim. İstanbul'dan Ankara'ya sürekli seyahat ediyorum. İstanbul Ankara otobüs bileti satın almak için her zaman Nilüfer'i tercih ederim. Çok kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir otobüs firması.
Kadir Ak ★★★★★ 7 ay önce
Nilüfer turizmle ilk otobüs yolculuğumdu bundan sonra tercihimdir teşekkürler
Fatma Alın ★★★★☆ 7 ay önce
seyahatim güzeldi fakat ikram çeşidi daha çok olabilir
Sevgi Bilir ★★★★★ 7 ay önce
otobüsler temiz pesoneller güleryüzlü tavsiye ederim
Ahmet YEĞİN ★★★★★ 7 ay önce
İzmir Ankara seyahatlerimde sürekli tercih ettiğim firma sıcak servis kalktı denildi bunu aktarmak istedim talebimi değerlendireceğinizi düşünüyorum
EZGİ TEKİN ★★★★☆ 7 ay önce
KEYİFLİ BİR SEYAHATTİ TEK EKSİSİ SICAK İKRAM YAPMAMALARI
MERVE TAN ★★★★★ 7 ay önce
BURSA ANKARA GECE YOLCULUK YAPTIK ÇOK RAHATTI ŞOFÖR VE ARAÇ PERSONELİNE TEŞEKKÜR EDERİZ.
yeliz tanır ★★★★★ 7 ay önce
güzel yolculuktu araç personellerine ve nilüfer turizme teşekkür ederim

Sıkça Sorulan Sorular

Bursa Ankara arası otobüs bileti fiyatları 300 TL'dir. Nilüfer Turizm her gün Bursa'dan Ankara'ya çok sayıda otobüs seferi düzenlemektedir. Bu sebeple dilediğiniz her gün bu iki şehir arasında otobüs bileti satın alabilir, sefer saatlerini öğrenmek için Nilüfer Turizm web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Bursa Ankara arası otobüsle yaklaşık olarak 5 saat 15 dakika sürmektedir. Firmamız seferlerin tam saatinde harekete başlaması ve mağduriyet yaşamamanız adına tam saatinde noktalanmasına özen göstermektedir. Ancak sefer süresi yol, trafik ve hava durumuna bağlı olarak değişiklik gösterebilir.
Bursa Ankara otogarları arası otobüsle yaklaşık olarak 385 km'dir. Siz de 385 km yolculuğu konforlu bir şekilde geçirmek için Nilüfer Turizm'i tercih edebilir hemen online olarak biletinizi satın alabilirsiniz.
Bursa Ankara arası otobüs bileti fiyatları 300 TL'dir. Nilüfer Turizm her gün Bursa'dan Ankara'ya çok sayıda otobüs seferi düzenlemektedir. Bu sebeple dilediğiniz her gün bu iki şehir arasında otobüs bileti satın alabilir, sefer saatlerini öğrenmek için Nilüfer Turizm web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.