Bursa Antalya Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bursa Antalya Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm Bursa Antalya otobüs seferleri artık başladı. Bursa’dan Antalya’ya gitmek için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, Türkiye’nin pek çok noktasında sunduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca uygun fiyatlı ve bütçenizi zorlamayacak yolculukların keyfini çıkarabilirsiniz. Antalya otobüs bileti alarak siz de Bursa’dan Antalya’ya en kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Bursa Antalya Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

Bursa Antalya otobüs seferleri, Nilüfer Turizm tarafından her gün kesintisiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. 2+2 ve 2+1 otobüs modellerimizle gerçekleştirilmekte olan seferlerimiz, dilediğiniz konfora sahiptir.

Bursa Antalya otobüs hareket saatleri Nilüfer Turizm tarafından 21.30 olarak belirlenmektedir. Günde bir kere olan Bursa Antalya seferleri dönemsel yoğunluğa göre artırılabilmektedir. Antalya’ya yolculuk yapmak isteyen müşterilerimizin sayısına göre sefer sayımızda artış olabilmektedir.

Bursa Antalya Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm Bursa Antalya otobüs seferleri Bursa otogarından saat 21.30’da başlamaktadır. Bursa’dan hareket eden otobüs, İnegöl otogarına uğrayarak yolcu alımı yapabilmektedir. İnegöl otogarından sonra güzergah Eskişehir üzerinden devam etmektedir.

Araçlarımız 2 otogara uğradıktan sonra 04.45 itibariyle Burdur’a varmaktadır. Burdur’dan da yaklaşık 1 buçuk saatlik bir yolculukla Antalya otogarına ulaşılmaktadır. Firmamız otobüslerinin Bursa’dan Antalya’ya tahmini varış süresi 06.15 olarak belirtilmektedir.

Bursa Antalya Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm Bursa Antalya otobüs bileti fiyatı, 140 TL olarak belirlenmektedir. Biletinizi 3D Secure güvencesiyle web sitemizden alabilir, gönül rahatlığıyla yolculuğunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden sunulan kampanya ve indirimleri de görüntüleyebilirsiniz. Uygun fiyatlı Bursa Antalya otobüs bileti almak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

 

 

Bursa Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Bursa İstanbul-Esenler
110.00TL
Bursa İzmir
100.00TL
Bursa Ankara
120.00TL

Antalya Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Sıkça Sorulan Sorular

Antalya otobüs biletleri 140 TL'dir. Ancak otobüs biletlerimiz dönemsel olarak değişiklik gösterebilir. Siz de en ucuz Antalya otobüs bileti için Nilüfer Turizm'i tercih edebilirsiniz.
Bursa Antalya arası otobüs seferlerimiz yaklaşık olarak 9 buçuk saat sürmektedir. Sefer süresi yol durumu ve hava durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.
Antalya Bursa ve Bursa Antalya arası otobüsle 557 km sürmektedir. Bu güzergahı Nilüfer Turizm'i tercih ederek en konforlu şekilde seyahat edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.