Edirne Aydın Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne Aydın Otobüs Bileti

Edirne Aydın otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Edirne Aydın arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Edirne Aydın Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Edirne Aydın otobüsfiyatı 240 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Edirne Aydın Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Edirne Aydın otobüs seferi, ortalama 10 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Edirne Aydın Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda Edirne otogarından kalkışlı Aydın otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Edirne Aydın Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Edirne Aydın otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

Edirne Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Edirne Bursa
160.00TL
Edirne İstanbul-Dudullu
120.00TL
Edirne İstanbul-Esenler
100.00TL
Edirne İzmir
220.00TL

Aydın Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Lüleburgaz Aydın
200.00TL
İstanbul-Esenler Aydın
160.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

Edirne Aydın otobüsle 10 saat 45 dakika sürmektedir.
Edirne Aydın otobüs bileti fiyatı 240 TL'dir.
Edirne - Aydın arası otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir.
Edirne Aydın arası 821 km'dir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.