Edirne Bursa Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne Bursa Otobüs Seferleri

Edirne Bursa otobüs seferleri için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, konforlu ve keyifli seyahatlerin kapılarını aralayabilirsiniz. Peki Edirne Bursa arası kaç saat? Edirne Bursa arası kaç km? Edirne Bursa otobüs saatleri kaçta? Edirne Bursa otobüs bileti nasıl alınır? Edirne Bursa otobüs firmaları neler? Bu soruların cevaplarını ve daha fazlasını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Edirne Bursa Arası Kaç Saat?

Edirne Bursa arası otobüs seferleri 6 buçuk saat sürmektedir. Bu yolculuk süresi boyunca Nilüfer Turizm çalışanları, sizlere zengin ikramlar sunmakta ve güler yüzlü bir şekilde hizmet vermektedir.

Edirne Bursa Arası Kaç Km?

Edirne’den Bursa’ya yolculuk yapacak olan müşterilerimizin merak ettiği sorular arasında bu iki şehir arasının kaç km olduğudur. Edirne Bursa arası 391 km’dir.

Edirne’den Bursa’ya Nasıl Gidilir?

Edirne Bursa arası yolculuk yapmak isteyen kişilerin öncelik olarak otobüs bileti satın alması gerekmektedir. Nilüfer Turizm web sitesi, sizlere 7/24 destek vermekte ve kolaylıkla otobüs bileti satın alabilmenize imkan tanımaktadır.

Lüks otobüsler, zengin ikram menüleri ve güler yüzlü bir hizmet için Nilüfer Turizm’i tercih edebilir, Edirne’den Bursa’ya en kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Edirne Bursa Otobüs Firmaları

Edirne Bursa otobüs firmaları arasında akla gelen ilk firma Nilüfer Turizm olmaktadır. Uygun fiyat, kaliteli hizmet ve konforlu yolculukları sizlere sunmakta olan firmamız, bu iki lokasyon arasındaki yolculuklarınızın daha keyifli bir hale gelmesine olanak sağlar.

Edirne Bursa Otobüs Saatleri

Edirne Bursa otobüs saatleri her gün 05:00, 11:30, 17:30, 18:30 ve 19:30 olmaktadır. Bu saatler içerisinde kendinize en uygun olanı seçerek Edirne’den Bursa’ya seyahat edebilirsiniz.

Edirne Bursa Otobüs Bilet Fiyatları

Edirne Bursa otobüs bilet fiyatları, 160 Türk Lirasıdır. Ancak fiyatlar sürekli olarak indirime girmekte ve dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Nilüfer Turizm web sitesini tercih ederek siz de uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Edirne Bursa otobüs Nilüfer Turizm seferleri her gün kesintisiz bir şekilde gerçekleşmektedir. Siz de Edirne Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm’den alabilir, uygun fiyatlarla yolculuk yapabilirsiniz.

Edirne Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Edirne İstanbul-Dudullu
220.00TL
Edirne İstanbul-Esenler
200.00TL
Edirne Ankara
415.00TL

Bursa Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Eskişehir Bursa
110.00TL
İzmir Bursa
200.00TL
İstanbul-Esenler Bursa
180.00TL
Ankara Bursa
200.00TL
İstanbul-Dudullu Bursa
180.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

En ucuz Edirne Bursa otobüs bileti 160 TL'dir.
Edirne Bursa otobüs seferleri 6 saat 30 dakika sürmektedir.
Edirne Bursa arası en çok seyahat yapan otobüs firması Nilüfer Turizm'dir.
Edirne Bursa arası 420 km'dir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.