Edirne İstanbul-Esenler Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri

Edirne İstanbul otobüs seferleri, Nilüfer Turizm güvencesiyle her gün düzenlenmektedir. Bu sayede iki lokasyon arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler, Nilüfer Turizm’i tercih ederek Edirne’den İstanbul’a ulaşabilmektedir. Edirne İstanbul arası kaç saat? Edirne İstanbul arası kaç km? Edirne İstanbul kaç para? Edirne İstanbul bilet fiyatları ne kadar? Gibi soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Edirne İstanbul Arası Kaç Saat?

Edirne İstanbul arası otobüs seferlerimiz maksimum 3 saat sürmektedir. Ancak sefer süresi trafik ve hava durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca Edirne İstanbul arası yaklaşık 250km’dir.

Edirne İstanbul Arası Otobüs Firmaları

Edirne İstanbul otobüs firmaları ile iki yolculuk yapabilmeniz mümkündür. Bu iki otogar ve il arasında sizlere hizmet vermekte olan otobüs firmalarının başında Nilüfer Turizm gelmektedir. Ayrıca Nilüfer Turizm, sizlere en ucuz otobüs biletini sunmakta aynı zamanda en konforlu seyahat imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Satın Alma

Edirne İstanbul bilet Nilüfer Turizm web sitesi sayesinde kolaylıkla satın alınabilmektedir. Bu iki şehir arasında sürekli olarak hizmet vermekte olan firmamız, her gün çok sayıda sefer arasından istediğiniz saate bilet alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Nilüfer Turizm sayesinde Edirne İstanbul online bilet satın alabilir, kısa süre içerisinde Edirne’den İstanbul’a ulaşabilirsiniz. Ayrıca Edirne İstanbul bilet satın al aşamasında sizlere özel sunduğumuz kampanyalardan ve imkanlardan da kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Edirne İstanbul Otobüs Bileti Kaç Para?

Ucuz Edirne İstanbul bileti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. 350 TL gibi uygun fiyatlarla başlayan otobüs biletlerimiz, ihtiyaçlarınız ve kampanyalar doğrultusunda daha da uygun fiyatlara düşmektedir. Ayrıca sizlere sunmakta olduğumuz kampanyalar çeşitli puanlar biriktirmenize ve böylelikle daha uygun fiyatlara bilet satın alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri Nilüfer

İstanbul Edirne otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Gün içerisinde sürekli gerçekleştirilen otobüs seferleri ile herkesin Edirne’den İstanbul’a ya da İstanbul’dan Edirne’ye gidebilmesi mümkündür. Silivri Edirne otobüs, İstanbul Havalimanı Edirne arası gibi çok sayıda lokasyon hizmeti de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

 

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Gonca Yaren Aksüz ★★★★★ 5 ay önce
İzmir İstanbul uygun fiyatlı otobüs bileti satın aldık. Fiyatlar uygun otobüsler kaliteli. Çok memnun kaldık. Bundan sonra ilk tercihimiz Nilüfer Turizm.
Güliz Kaan Akar ★★★★★ 5 ay önce
İstanbul otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlı İstanbul otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Hem uygun hem de kaliteli bir firma. Nadir firmalardan biz çok memnun kaldık teşekkürler.
Gülizar Canan ★★★★★ 5 ay önce
İstanbul Esenler Ankara otobüs bileti Nilüfer Turizm kampanyasından satın aldım. Çok ama çok uyguna geldi. Yolculuk da gerçekten kaliteliydi. Otobüs rahat ve konforluydu. Sorunsuz ve güzel bir yolculuk oldu. Bundan sonra ilk tercihim Nilüfer Turizm.
Emre Can Öz ★★★★★ 6 ay önce
Ankara İstanbul Esenler arası otobüs bileti satın aldım. İstanbul otobüs bileti Nilüfer Turizm ile çok daha uyguna geldi. Yolculuk boyunca hiç sorun yaşamadık. Güvenilir ve kaliteli bir firma.
Alp Rüzgar ★★★★★ 6 ay önce
Ailecek İstanbul otobüs bileti satın aldık. 4 kişilik yolculuğumuzda hiç sorun yaşamadık. Otobüs tam saatinde kalktı ve beklenen saatte istanbula ulaştık. İstanbul esenler otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Sibel Güneş ★★★★★ 7 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlı İstanbul otobüs bileti Nilüfer Turizm sayesinde satın aldık. Hem ucuz hem de konforlu bir yolculuktu. Teşekkürler.
Bünyamin Kurtoğlu ★★★★★ 7 ay önce
İstanbul Esenler en uygun otobüs biletini Nilüfer Turizm sayesinde satın aldım. İstanbul Bileti nasıl satın alınır diye aratırken firma sayesinde çok kısa süre içerisinde otobüs biletimi satın alabildim. Ailecek yaptığımız yolculukta hiçbir sorun yaşamadık. Otobüsler rahat ve konforluydu. Gerçekten çok memnun kaldık teşekkürler.
Kerim Keskin ★★★★★ 8 ay önce
İstanbul Esenler otogarı otobüs biletimi Nilüfer Turizm'den satın aldım. Kaliteli ve güzel bir yolculuktu. İyi yorumları hak ediyorlar. Memnun kaldık teşekkürler.
Nurettin Akman ★★★★★ 8 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti aldık ailecek. Mola yerleri güzeldi. İkramlar da fena değildi daha çok olabilir. Ancak fiyat olarak da çok uygun piyasaya göre. Uygun fiyatlı İstanbul Esenler otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim.
Emre Kerimoğlu ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul Esenler otobüs firmaları arasında belki de en beğendiklerimden biri Nilüfer Turizm. Sık sık İzmir İstanbul otobüs bileti satın alıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım. Seyahatler gerçekten konforlu geçiyor ve firma güvenilir. İyi yorumları hak ediyorlar teşekkürler.
Maria Kurzophva ★★★★★ 9 ay önce
İzmir istanbul otobüs bileti satın aldık. Uygun, kaliteli ve güvenilir. Teşekkürler Nilüfer Turizm!
Vildan Eren ★★★★☆ 9 ay önce
İstanbul Esenler otogarı otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm firmasını gördüm. Uygun fiyata biletimi satın aldım. Otobüs fazlasıyla konforlu ve kaliteliydi. Gerçekten memnun kaldım. Güzel bir yolculuktu. İstanbul otobüs bileti satın almak isteyenlere öneririm.
Hasret Şencan ★★★★★ 9 ay önce
İstanbul otobüs biletini bu sefer Nilüfer Turizm'den satın aldım. Fark ettim ki firmayı daha önceden tercih etmeliymişim. Gerçekten çok kaliteli hizmet sunuyorlar ve güvenilir bir şekilde yolculuk yapabiliyorsunuz. Ben memnun kaldım. 10 üzerinden 10!
Münevver Orhan ★★★★☆ 9 ay önce
Bursa İstanbul arası rahat bir yolculuktu fakat ikram yapılmadı yetkililerin dikkate alacaklarını düşünüyorum
Adem Demir ★★★★☆ 10 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın almak için tercih edebileceğiniz en iyi firmalardan biri. Bursa İstanbul arası otobüs bileti satın aldım ve birçok kez firmayı tercih ettim. Nilüfer Turizm'den şaşmam. Firmaya çok teşekkürler gerçekten kaliteli iş yapıyorlar.
EVREN ÇELİK ★★★★★ 10 ay önce
İstanbulda okuyorum İzmir İstanbul seyahatlerimde tercihim her zaman Nilüfer turizm
Anılcan Erden ★★★★★ 10 ay önce
İstanbul Esenler otobüs bileti satın aldım. Nilüfer Turizm ile ilk yolculuğumdu ve fazlasıyla memnun kaldım. İstanbul Edirne arası otobüs, İstanbul Bursa arası otobüs bileti gibi çok yerde hizmet veriyorlar. İyi bir otobüs firması arıyorsanız kesinlikle öneririm.
ÜMİT ÖZARI ★★★★★ 10 ay önce
İSTANBUL SEYAHATLERİMDE HER ZAMAN NİLÜFER TURİZMİ TERCİH EDERİM KEYİFLİ YOLCULUK İÇİN TEŞEKKÜRLER
mustafa eliçiçek ★★★★★ 10 ay önce
Nilüfer turizm müdavimi olarak istanbul seyahatim için çok teşekkür ediyorum. Rahat ve konforlu geçti
Mustafa Kırcı ★★★★☆ 10 ay önce
Nilüfer turizmi İstanbul seyahatimde tercih ettim güzel bir yolculuktu sadece bir kez ikram yapıldı sekiz saat yolculuk için az olduğunu düşünüyorum
Sevinç Altın ★★★★★ 10 ay önce
Tatil dönüşünde başka firmadan olan otobüs seferimiz iptal edildi yer bulduğumuz için Nilüfer turizmden bilet aldık gayet iyi güler yüzlü hizmetlerine teşekkür ediyoruz tavsiye ederim.
Gülnur YERLİ ★★★★★ 10 ay önce
Bursalı olarak memleketimizin firmasıyla seyahat ediyoruz hizmet güzel teşekkürler
Aykut Şimşek ★★★★★ 10 ay önce
Bursa İstanbul seyahatimi Nilüfer Turizm otobüs firması ile gerçekleştirdim Aracın 10 dakika gecikmesi dışında bir sorun yaşamadım. Tavsiye edebilirim. Araç temiz ve personel düzgündü.
Mehmet Sevin ★★★★★ 10 ay önce
İşim gereği sürekli farklı şehirlere otobüs yolculuğu yapıyorum Bursa İzmir İstanbul yolculuklarımda her zaman Nilüfer turizm tercihim diğer illerede sefer açmanızı rica ediyorum teşekkür ederim.

Sıkça Sorulan Sorular

Edirne Istanbul biletleri 350 TL'dir. En ucuz otobüs bileti için Nilüfer Turizm'i tercih edebilirsiniz.
Edirne'den İstanbul'a gitmenin en ucuz yolu Nilüfer Turizm otobüs seferleridir.
Edirne İstanbul arası Nilüfer Turizm seyahat düzenlemektedir.
Edirne İstanbul otobüs bileti 220 liradır.
Edirne İstanbul arası 228 km'dir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.