Edirne İstanbul-Esenler Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri

Edirne İstanbul otobüs seferleri, Nilüfer Turizm güvencesiyle her gün düzenlenmektedir. Bu sayede iki lokasyon arasında yolculuk yapmak isteyen kişiler, Nilüfer Turizm’i tercih ederek Edirne’den İstanbul’a ulaşabilmektedir. Edirne İstanbul arası kaç saat? Edirne İstanbul arası kaç km? Edirne İstanbul kaç para? Edirne İstanbul bilet fiyatları ne kadar? Gibi soruların cevaplarını ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Edirne İstanbul Arası Kaç Saat?

Edirne İstanbul arası otobüs seferlerimiz maksimum 3 saat sürmektedir. Ancak sefer süresi trafik ve hava durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ayrıca Edirne İstanbul arası yaklaşık 250km’dir.

Edirne İstanbul Arası Otobüs Firmaları

Edirne İstanbul otobüs firmaları ile iki yolculuk yapabilmeniz mümkündür. Bu iki otogar ve il arasında sizlere hizmet vermekte olan otobüs firmalarının başında Nilüfer Turizm gelmektedir. Ayrıca Nilüfer Turizm, sizlere en ucuz otobüs biletini sunmakta aynı zamanda en konforlu seyahat imkanlarından faydalanmanıza olanak sağlamaktadır.

Nilüfer Turizm Otobüs Bileti Satın Alma

Edirne İstanbul bilet Nilüfer Turizm web sitesi sayesinde kolaylıkla satın alınabilmektedir. Bu iki şehir arasında sürekli olarak hizmet vermekte olan firmamız, her gün çok sayıda sefer arasından istediğiniz saate bilet alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Nilüfer Turizm sayesinde Edirne İstanbul online bilet satın alabilir, kısa süre içerisinde Edirne’den İstanbul’a ulaşabilirsiniz. Ayrıca Edirne İstanbul bilet satın al aşamasında sizlere özel sunduğumuz kampanyalardan ve imkanlardan da kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Edirne İstanbul Otobüs Bileti Kaç Para?

Ucuz Edirne İstanbul bileti için Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. 100TL gibi uygun fiyatlarla başlayan otobüs biletlerimiz, ihtiyaçlarınız ve kampanyalar doğrultusunda daha da uygun fiyatlara düşmektedir. Ayrıca sizlere sunmakta olduğumuz kampanyalar çeşitli puanlar biriktirmenize ve böylelikle daha uygun fiyatlara bilet satın alabilmenize olanak sağlamaktadır.

Edirne İstanbul Otobüs Seferleri Nilüfer

İstanbul Edirne otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Gün içerisinde sürekli gerçekleştirilen otobüs seferleri ile herkesin Edirne’den İstanbul’a ya da İstanbul’dan Edirne’ye gidebilmesi mümkündür. Silivri Edirne otobüs, İstanbul Havalimanı Edirne arası gibi çok sayıda lokasyon hizmeti de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

 

Edirne Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Edirne Bursa
250.00TL
Edirne İstanbul-Esenler
150.00TL
Edirne İzmir
400.00TL

İstanbul-Esenler Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Uzunköprü İstanbul-Esenler
150.00TL
Antalya İstanbul-Esenler
300.00TL
Bursa İstanbul-Esenler
150.00TL
Ankara İstanbul-Esenler
220.00TL
Edirne İstanbul-Esenler
150.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
270.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

Edirne Istanbul biletleri 100 TL'dir. En ucuz otobüs bileti için Nilüfer Turizm'i tercih edebilirsiniz.
Edirne'den İstanbul'a gitmenin en ucuz yolu Nilüfer Turizm otobüs seferleridir.
Edirne İstanbul arası Nilüfer Turizm seyahat düzenlemektedir.
Edirne İstanbul otobüs bileti 100 liradır.
Edirne İstanbul arası 228 km'dir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.