İstanbul-Esenler Uzunköprü Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Uzunköprü Otobüs Bileti

İstanbul Uzunköprü otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İstanbul Uzunköprü arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İstanbul Uzunköprü Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İstanbul Uzunköprü otobüsfiyatı 100 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Uzunköprü Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İstanbul Uzunköprü otobüs seferi, yaklaşık olarak 3 saat 45 dakika sürmektedir. Sefer süreleri yol, trafik ve hava durumu gibi etkenler doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

İstanbul Uzunköprü Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İstanbul Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı Uzunköprü otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İstanbul Uzunköprü Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İstanbul Uzunköprü otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

İstanbul-Esenler Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Çorlu
40.00TL
İstanbul-Esenler Kuşadası
175.00TL
İstanbul-Esenler Ankara
80.00TL
İstanbul-Esenler İzmir
140.00TL
İstanbul-Esenler Bursa
90.00TL
İstanbul-Esenler Uzunköprü
100.00TL
İstanbul-Esenler Edirne
100.00TL

Uzunköprü Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Uzunköprü
100.00TL

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.