En Uygun Fiyatlarla İstanbul Kuşadası Otobüs Biletleri Nilüfer Turizm' de

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Kuşadası Otobüs Seferleri

Nilüfer Turizm İstanbul Kuşadası otobüs seferleritüm hızıyla başladı… Uygun fiyat ve İstediğiniz rahatlığa sahip lüks otobüsler ve zengin ikram menüleriyle sizlere daha konforlu bir yolculuk imkanı sağlıyoruz. Kuşadası otobüs bileti satın alarak siz de Nilüfer Turizm’in kalitesini keşfedebilirsiniz. 

İstanbul Kuşadası Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

İstanbul Kuşadası otobüs seferleri, her gün eksiksiz bir şekilde belirlene saatlerde firmamız tarafından düzenlenmektedir. Türkiye’deki her ile kolaylıkla ulaşabilmenizi amaçlayan firmamız, düzenlediği çok sayıda otobüs seferiyle sizlere hizmet vermektedir.

İstanbul Kuşadası otobüs hareket saatleri, 19:00 ve 21:00 olarak belirlenmektedir. Esenler otogarından kalkış yapan araçlarımız, saat 20:30 ve 22:30 seferleri olarak Dudullu otogarından kalkış yapmaktadır.

İstanbul Kuşadası Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm İstanbul Kuşadası otobüs seferleri, öncelik olarak İstanbul otogarından çıkış yapmakta ve ardından Gebze’ye geçiş yapmaktadır. Sonrasında, Bursa, Susurluk, Manisa ve İzmir’e giriş yapan araçlarımız, son olarak Aydın iline bağlı olan Kuşadası’na varmaktadır. İstanbul Kuşadası seferlerimiz yaklaşık 12 saat 15 dakika sürmektedir.

İstanbul Kuşadası Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm İstanbul Kuşadası otobüs bileti fiyatı, 400 TL’dir.Nilüfer Turizm’i seçerek birçok indirim ve kampanyadan faydalanabilir, Kuşadası’na daha uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

İstanbul Kuşadası otobüs bileti satın almak için web sitemizi tercih edebilirsiniz. Web sitemizde bulunan 3D Secure güvenli ödeme yöntemi sayesinde online olarak biletinizi satın alabilirsiniz

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.