İzmir Edirne Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Edirne Otobüs Bileti

İzmir Edirne otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İzmir Edirne arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İzmir Edirne Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İzmir Edirne otobüs fiyatı 500 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İzmir Edirne Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İzmir Edirne otobüs seferi, ortalama 9 saat 15 dakika sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İzmir Edirne Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İzmir otogarından kalkışlı Edirne otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İzmir Edirne Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İzmir Edirne otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz.

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir Edirne
500.00TL
İzmir İstanbul-Dudullu
350.00TL
İzmir İstanbul-Esenler
350.00TL
İzmir Bursa
160.00TL
İzmir Ankara
255.00TL

Edirne Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İstanbul-Esenler Edirne
200.00TL
İzmir Edirne
500.00TL
Bursa Edirne
350.00TL
Antalya Edirne
550.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir Edirne otobüs bileti 500 TL'dir. Fiyatlarımız dönemsel olarak değişiklik göstermektedir.
Edirne İzmir arası otobüsle ortalama 9 saat sürmektedir.
Edirne izmir otobüs biletini uygun fiyatlar karşılığında Nilüfer Turizm'den satın alabilirsiniz. Bilet fiyatı 500 TL'dir.
İzmir'den Edirne'ye giden otobüs firmaları arasında Nilüfer Turizm yer almaktadır. Firmamız her gün İzmir'den Edirne'ye otobüs seferi düzenlemektedir.
Nilüfer Turizm İzmir Edirne otobüs seferleri İzmir otogarından kalkış yapmaktadır.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.