İzmir Kuşadası Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İzmir Kuşadası Otobüs Bileti

Nilüfer Turizm İzmir Kuşadası otobüs seferleri başladı… Geniş bir ulaşım ağına sahip olan Nilüfer Turizm, lüks ve konforlu otobüslerle Kuşadası’na gidebilmenize olanak sağlıyor. Nilüfer Turizm ile artık İzmir’den Kuşadası’na daha güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kuşadası otobüs bileti satın almak için bizi tercih edebilir, Kuşadası’na her zamankinden daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İzmir Kuşadası Otobüs Seferleri Hareket Saatleri

İzmir Kuşadası otobüs seferleri, her gün kesintisiz bir şekilde Nilüfer Turizm tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız, gitmek isteyeceğiniz her yere otobüs seferi koymaktadır. İzmir Kuşadası seferleri de bunlardan biridir.

İzmir Kuşadası otobüs hareket saatleri, 03:30 ve 06:30 olarak belirlenmektedir. Nilüfer Turizm tarafından belirlenmekte olan kalkış seferlerinden birini seçerek kendinize uygun olan saate bilet alabilir, kısa süre içerisinde Kuşadası’na ulaşabilirsiniz.

İzmir Kuşadası Otobüs Yol Güzergahı

Nilüfer Turizm İzmir Kuşadası otobüs seferleri, İzmir’den direkt olarak Kuşadası’na geçiş yapmaktadır. Araçlarımız bu iki lokasyon arasında herhangi bir mola vermemekte, başka bir otogara uğramamaktadır. Bu sayede ulaşım süreniz oldukça kısa sürmektedir. İzmir’den Kuşadası’na seyahat edecek otobüslerimizin yolculuk süresi ortalama 1 saat 45 dakikadır.

İzmir Kuşadası Otobüs Bileti Fiyatları

Nilüfer Turizm İzmir Kuşadası otobüs bileti fiyatı, 40 TL’dir. Sizler için bilet fiyatlarımız, çeşitli kampanyalar doğrultusunda indirilebilmektedir. Daha uygun fiyatlı otobüs bileti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

İzmir Kuşadası otobüs bileti satın almak için web sitemize bağlanabilir ve 3D Secure güvenilir yöntemi ile online olarak biletinizi satın alabilirsiniz

İzmir Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir İstanbul-Esenler
140.00TL
İzmir Çerkezköy
170.00TL
İzmir Edirne
190.00TL
İzmir Ankara
100.00TL

Kuşadası Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.