Yenilikçi Tasarımıyla, Yeni Web Sitemiz Yayında!

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Yıllara dayanan tecrübe ile farklı bir boyuta taşıdığımız otobüs seyahati deneyimini, teknolojiyle entegre hizmetlerimizin bir parçası olan online kolaylıklar ile birleştiriyoruz! Müşterilerimizin rahatlığını yalnızca seyahat süresince değil, seyahat öncesi ve sonrası süreçlerde de düşünüyoruz. Sizler için yenilediğimiz web sitemize akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi tüm elektronik cihazlar üzerinden giriş yapabilir, üye olarak profilinizi ve seyahat günlüğünüzü yönetebilir; güvenli biletleme hizmetimiz sayesinde yalnızca üç adımda dilediğiniz rotaya otobüs bileti alabilirsiniz. Ekonomik ve güvenli bir otobüs yolculuğunun kapılarını aralayan Nilüfer Turizm ile daima Güvenli Ellerdesiniz.


Artı Bilet’li Olun, Puanları Artırın

Online otobüs bileti almak isteyen yolcularımız için Nilüfer Turizm ekosistemine dahil ettiğimiz Artı Bilet üyelik sistemi, avantaj sağlayan fırsatları ile ekonomik olduğu kadar, kârlı bir seyahat de vadediyor. Artı Bilet profilinizde biriken puanlar, gerek hediye otobüs bileti gerekse indirimli bilet olarak size geri dönüyor; size yalnızca puan biriktirip harcamak kalıyor!

Yeni Ulaşım Rehberiniz: Ulaşım Haritaları

Seyahat sonrası süreçler için geliştirdiğimiz Ulaşım Haritaları; havalimanlarından popüler alışveriş merkezlerine ve şehrin merkezi noktalarına kadar, yolcularımızın ulaşmak istediği güzergahlar konusunda bir rehber görevi görüyor. İniş terminaline yakın konumlanan yazıhanelerimiz ve yolcularımızın ulaşımını sağlamak için bekleyen ücretsiz servislerin gideceği hatlar, yeni web sitemiz ile gelen Ulaşım Haritaları sayfasında sizleri bekliyor.

Terminal ve Şube Bilgileri

50’den fazla il ve ilçede yer alan Nilüfer Turizm terminali ve şubeleri, yolcularımıza her noktada ulaşılabilir bir hizmet verebilmemizin önünü açıyor. Yeni web sitemizden göz atabileceğiniz terminal ve şube bilgileri sayesinde, bulunduğunuz şehirdeki en yakın Nilüfer yazıhanelerinin, şube ve terminallerinin yerini tespit edebilir, seyahat öncesi süreçleri de bulunduğunuz noktadan kolayca yönetebilirsiniz.

Aklınızda Cevapsız Soru Kalmasın

Müşterilerimiz tarafından en çok merak edilen soruların, cevapları ile listelendiği Sıkça Sorulan Sorular sayfası, yolculuğa aklınıza hiçbir soru takılmadan çıkmanız açısından büyük bir önem taşıyor. Online bilet alımı ve iptali, rezervasyon koşulları, indirimli seyahat olanakları ve çok daha fazlası hakkında bilgi edinmek için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir, sorunsuz bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

Her Şeyden Haberiniz Olsun

İnovatif tasarım ile tamamlanarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunan yeni web sitemizde, bir o kadar yeni ve seyahat ayrıcalıkları sağlayan kampanya ve duyurular sayfası yer alıyor. Yolcularımıza tanıdığımız avantajlar, kampanyalar ve Nilüfer Turizm bünyesine dahil olmak isteyenleri bekleyen kariyer fırsatları, kampanya ve duyurular sayfasında listeleniyor.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.