Bodrum İstanbul-Esenler Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

Bodrum İstanbul Otobüs Bileti

Bodrum İstanbul otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde Bodrum İstanbul arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

Bodrum İstanbul Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm Bodrum İstanbul otobüs fiyatı 500 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum İstanbul Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

Bodrum İstanbul otobüs seferi ortalama 12 saat sürmektedir. Yolculuk süresi yol ve trafik durumlarına göre değişiklik göstermektedir.

Bodrum İstanbul Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün saat 17:00’da Bodrum otogarı kalkışlı Bodrum otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

Bodrum İstanbul Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

Bodrum İstanbul otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extra bonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

Bodrum Kalkışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
Bodrum İstanbul-Dudullu
500.00TL

İstanbul-Esenler Varışlı Seferlerimiz

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.
İzmir İstanbul-Esenler
350.00TL
Bursa İstanbul-Esenler
170.00TL

Sıkça Sorulan Sorular

Her gün saat 17:00’da Bodrum otogarı kalkışlı Bodrum otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir. Ancak sefer saatleri değişiklik gösterebilir. Net bilgi için web sitemizi ziyaret ediniz.
Bodrum'dan İstanbul Esenler otogarına otobüs seferleri Nilüfer Turizm tarafından düzenlenmektedir. Bu sebeple dilediğiniz her zaman otobüs bileti satın alabilirsiniz.
Nilüfer Turizm Bodrum İstanbul otobüs fiyatı 500 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bilet fiyatlarımız çeşitli dönemlerde farklılık gösterebilmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Bodrum İstanbul arası ortalama olarak 12 saat sürmektedir. Siz de Nilüfer'i tercih ederek uygun fiyatlar karşılığında kaliteli seyahat edebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.