İstanbul-Esenler Bursa Otobüs Bileti

Türkiye’nin her bir noktasına Nilüfer farkıyla seyahat edin.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti

İstanbul Bursa otobüs bileti satın almak için artık Nilüfer Turizm’i tercih edebilirsiniz. Sizlere her yerde hizmet vermekte olan firmamız sayesinde İstanbul Bursa arası daha konforlu yolculuklar yapabilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs Bileti Fiyatı Ne Kadar?

Nilüfer Turizm İstanbul Bursa otobüsfiyatı 270 TL ile başlamakta ve dönemsel olarak belirlenmektedir. Net fiyatlar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Bursa Otobüs ile Kaç Saat Sürer?

İstanbul Bursa otobüs seferi, esenler otogarından ortalama 3 saat 30 dakika sürerken Dudullu otogarından yaklaşık 2 saat sürmektedir. Sefer süresi yol ve hava durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

İstanbul Bursa Otobüs Sefer Saatleri Nedir?

Her gün çok sayıda İstanbul Esenler otogarı ve Dudullu otogarı kalkışlı Bursa otobüs seferleri firmamız tarafından düzenlenmektedir.

İstanbul Bursa Otobüs Biletini Nasıl Daha Ucuza Alabilirim?

İstanbul Bursa otobüs bileti için Nilüfer Turizm +bilet üyelerine %10 extrabonus para puanı vermektedir. Sizde ücretsiz + bilet üyesi olarak her seyahatinizde extra %10 para puan kazanabilir ve bu sayede biriken puanlarınız ile ücretsiz bedava otobüs bileti kazanabilirsiniz

Değerlendirmeler

Değerlendirebilmeniz için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir.
Recep Erden ★★★★★ 6 ay önce
İzmir Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm aracılığıyla satın aldık. Tam vaktinde kalktı ve belirtilen saatte Bursa'da olduk. Ucuz bursa bileti satın almak ve güzel bir yolculuk yapmak için ideal bir firma. Biz çok memnun kaldık teşekkürler Nilüfer Turizm.
Gizem Güler ★★★★★ 6 ay önce
İstanbul Bursa arası otobüs bileti aldım. 3 kişi yolculuk yaptık. Yolculuk kaliteli ve güzeldi. İkramlar ve mola yerleri de iyi seçilmiş. Teşekkürler.
Emrecan Uzunoğlu ★★★★★ 7 ay önce
İzmir Bursa otobüs bileti satın aldım. Yolculuk boyunca sorun yaşamadım. Güzel ve kaliteli bir şekilde geçti. Tercih edilebilir, kaliteli ve nadir firmalardan.
Yasin Akarca ★★★★★ 7 ay önce
Bursa en ucuz otobüs bileti Nilüfer Turizm tarafından satılıyordu biz de ailecek aldık. Yolculuk boyunca hiç sorun yaşamadık ve güzel bir seyahat oldu. Çok memnun kaldık hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir firma.
Mustafa Kurt ★★★★★ 7 ay önce
Ailecek Bursa otobüs bileti satın aldık. Bursa'ya seyahat eden en iyi firmalardan biri Nilüfer Turizm. Mola yerleri ve ikramlar güzeldi. Çok memnun kaldık teşekkürler.
Gülizar Keskin ★★★★★ 8 ay önce
Uygun fiyatlı Bursa otobüs bileti satın aldım. Gerçekten güzel ve kaliteli bir yolculuktu. Nilüfer Turizm başarılı ve kaliteli bir firma. Uygun fiyatlara konforlu bir şekilde yolculuk yapmak isteyenlere tavsiye ederim.
Kadir Alaçam ★★★★★ 8 ay önce
İzmir Bursa arası otobüs bileti satın aldım. Uygun fiyatlı Bursa otobüs bileti satın almak isteyenlere tavsiye ederim. Fiyatlar uygun olmasına rağmen otobüs konforluydu. İkramlar ve mola yerleri de güzel seçilmiş. Teşekkürler Nilüfer Turizm.
Selahattin Açıkel ★★★★☆ 9 ay önce
Bursa otobüs bileti satın aldım. Hiçbir sorun yaşamadım. Güzel ve konforlu bir yolculuktu. Çok memnun kaldık teşekkürler Nilüfer Turizm.
Tuğçe Kemaloğlu ★★★★★ 9 ay önce
Uygun fiyatlı Bursa otobüs bileti satın almak için tercih ettim. Fiyatlar uygun hizmet ve otobüsler kaliteli. Güzel bir yolculuktu. Teşekkürler Nilüfer Turizm.
Yasin Perivan ★★★★★ 10 ay önce
Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm kampanyalarıyla satın aldım geçen hafta. Gerçekten kaliteli ve güzel bir yolculuktu. Nilüfer Turizm güvenilir bir şekilde tercih edilebilecek otobüs firmalarından biri. Tavsiye ederim.
Özgür Hakan ★★★★★ 10 ay önce
Bursa en uygun otobüs bileti Nilüfer Turizm'deydi biz de satın aldık. Ailecek İstanbul Bursa arası otobüs yolculuğumuz çok keyifli geçti. Bursa otobüs bileti arıyorsanız Nilüfer Turizm'i tercih etmenizi tavsiye ederim.
Samet Özemir ★★★★★ 10 ay önce
Nilüfer Turizm'i ilk kez tercih ettim. İzmir Bursa otobüs bileti satın aldım. Yolculuğum gayet rahat geçti. Otobüsler konforlu ve güzeldi. Bursa otobüs seferi boyunca muavinler çok yardımcı oldu. Memnun kaldım teşekkürler.
Nurullah Cansu ★★★★☆ 11 ay önce
Bursa otobüs bileti Nilüfer Turizm'den sık sık alıyorum. Firma gerçekten kaliteli ve otobüsler konforlu. Çok sık seyahat etmeme rağmen ne yolculuk boyunca ne de otobüs içerisinde hiçbir sorun yaşamadım. Son olarak İstanbul bursa otobüs bileti satın aldım ve her konuda yardımcı oldular. Uygun fiyata kaliteli hizmet tam fiyat performans!
Kaan Aydınoğlu ★★★★★ 11 ay önce
Geçtiğimiz ay hem Bursa İstanbul otobüs bileti hem de İzmir Bursa otobüs bileti satın aldım. İki seyahatimde de sorun yaşamadım. Kaliteli ve güvenilir bir firma. Kolaylıkla tercih edilebilir.
Sevcan Kerimoğlu ★★★★☆ 11 ay önce
Nilüfer Turizm Bursa otobüsünde seyahat ettim. Bursa otobüs biletleri gerçekten uygun fiyatlıydı. Otobüsler de rahat ve konforlu. Uygun fiyatlı İstanbul Bursa otobüs bileti almak isteyenlere firmayı öneririm.
Özgür Nail Kurt ★★★★★ 11 ay önce
İstanbul Bursa arası otobüs bileti satın aldım ve Nilüfer Turizm ile yolculuk yaptım. Her konuda fazlasıyla başarılı bir şekilde hizmet veriyorlar. Ucuz Bursa bileti satmış olmalarının yanı sıra otobüsler çok konforluydu. Birçok firmada bulamadığım konforu Nilüfer Turizm'de buldum. Bundan sonra tercihim olacaklar, umarım bozmazlar.
Ahmet Can Akça ★★★★☆ 11 ay önce
Bursa otobüs bileti satın almak için en çok tercih ettiğim firma. Bursa'ya çok sık seyahat ediyorum ve hiçbirinde problem yaşamadım. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir hizmet sunuyorlar. Ucuz bursa otobüs bileti bulmamın yanı sıra personeller güler yüzlü, muavinlerde çok profesyonel. Sorunsuz bir yolculuktu teşekkürler
Yasemin Demirci ★★★★★ 11 ay önce
İş dolayısıyla Bursa ya sık sık yolculuk yapıyorum Nilüfer turizm rahat ve kaliteli hizmetiyle önceliğim her zaman
Hüseyin Tokuş ★★★★★ 11 ay önce
Bursa' nın güzide otobüs firması Nilüfer Turizm' dir. Bursa İstanbul arasında çok seyahat ettik. Tavsiye ederiz
Zülfikar Karan ★★★★★ 11 ay önce
Bursa en uygun otobüs bileti satın almak için Nilüfer Turizm en iyisi. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli seyahat için tercih edebilirsiniz. Yılda çok kez İstanbul Bursa otobüs bileti satın alıyorum. Hepsinde de ilk tercihim Nilüfer Turizm. Gerçekten başarılı bir firma!
Batuhan Ünal ★★★★★ 11 ay önce
Bursa otobüs bileti satın almak için her zaman Nilüfer Turizm tercih ediyorum. Gerçekten fazlasıyla başarılı bir firma. Kaliteli
Selin Ece Ersözen ★★★★★ 11 ay önce
İstanbul Bursa seyahatimde Nilüfer turizmi tercih ettim keyifli bir yolculuk oldu teşekkürler.
SERAP BİRLİK ★★★★★ 11 ay önce
UYGUN FİYATLI RAHAT SEYAHATLERİMDE TERCİHİM NİLÜFER TURİZM
OSMAN KIZILKAYA ★★★★☆ 1 yıl önce
Kendi memleketimizin otobüs firması her zaman seyahatlerimde memnun kalmışımdır teşekkürler
Mehmet Deveci ★★★★☆ 1 yıl önce
Bursa otobüs bileti satın aldım ve seyahat ettim. Muavin, şoför ve çalışanlar fazlasıyla güler yüzlü. Mola yeri seçimleri de oldukça iyi. Tam vaktinde Bursa'ya vardım. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
Anıl Can Alıntaş ★★★★★ 1 yıl önce
Bursa otobüs bileti satın almak için tercih edebileceğiniz en iyi firma. Nilüfer Turizm'den şaşmam ve şiddetle tavsiye ediyorum. Uygun fiyat, konfor ve kalite hepsi bir arada.
ELİF ALÇI ★★★★★ 1 yıl önce
İstanbul Bursa seyahatimde Nilüfer turizmi tercih ettim keyifli bir yolculuk oldu teşekkürler.
YAĞMUR EREN ★★★★☆ 1 yıl önce
KEYİFLİ SEYAHATTİ YENİ YOLDAN GELMESİ BENİM İÇİN ÖNEMLİYDİ SADECE İKRAM ÇEŞİDİ DAHA FAZLA OLABİLİR
Mura Tok ★★★★★ 1 yıl önce
Nilüfer Turizm ile Edirne Bursa seyahati gerçekleştirdim. Araç içi temizlik benim için çok önemliydi. Genel olarak sorun yaşadım diyemem. Bence fiyat kalite performansı yeterli tavsiye ederim.
Oğuz Tüm ★★★★☆ 1 yıl önce
Aydın Bursa otobüs seferi ile yolculuk yaptım. Yol boyunca hiçbir sorun yaşamadım. İkramlar biraz daha çeşitli olması daha iyi olur. Araçta hiç tuzlu ikram yoktu.

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Esenler Bursa otobüs bileti 270 TL dir.
İstanbul Esenler' den Bursa' ya her saat başında otobüs seferleri düzenlemekteyiz.
İstanbul Bursa en ucuz fiyatlı otobüs bileti 270 TL dir.
Nilüfer Turizm İstanbul Bursa otobüs seferleri Gebze' ye uğramadan express olarak gitmektedir.

Türkiye’nin en büyük seyahat sitesi. Daha Çok Bilgi. Keyifli Seyahat.

Profesyonel yöneticileri ve eğitimli personelleri ışığında, 2005 yılından bu yana şehirler arası kara yolu ulaşım sektörünü domine eden Nilüfer Turizm, yolcularına güvenli bir seyahat vadediyor. Yönetim becerileri konusunda eğitimli yönetici kadrosu sayesinde müşteri beklentilerini karşılayan ve yeni taleplere uygun çözümler geliştiren Nilüfer Turizm, teknolojiden aldığı ilhamla pratik bir şekilde otobüs bileti almanızı sağlıyor. Tüm cihazlar üzerinden kolayca satın alabileceğiniz otobüs biletleri, Nilüfer Turizm’in güvenilirliği ve uygun fiyat politikası ile birleştiği günden bu yana müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Yolcularına konfor sağlamayı ve güven inşa etmeyi bir ilke ediniyor. “Güvenli Ellerdesiniz” sloganıyla yola çıkan ve sizleri Türkiye’nin birçok noktasına ulaştıran Nilüfer Turizm’i tercih ederek, kaliteden ödün vermeden, güvenle ve ekonomik bir şekilde seyahat edebilirsiniz.